Tajemství krásy Jennifer Lawrence: Zůstaňte nádherná a mladá díky jejím tipům

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jennifer Lawrence krasa
Zdroj: Shutterstock

Jennifer Lawrence je hollywoodská herečka, která podle mnohých kritiků patří nejen k nejkrásnějším ženám v showbyznysu, ale také k osobnostem s nejvysportovanější postavou. Nejedna žena jí jistě její půvab závidí. Všechny bychom jistě daly cokoliv za to, abychom věděly, jak to dělá.

A právě s tím se hned několikrát médiím svěřila a my vám díky tomu můžeme prozradit, jaké jsou její tipy a tajemství, která udržují její tělo v tak dokonalém stavu a její pleť neustále mladou a krásnou.

Herečka žije podle plánu vypracovaného osobním trenérem Daltonem Wongem. Ten pro ni připravuje nejen speciální cviky, díky kterým udržuje své tělo v kondici, ale celý plán pro zdravý životní styl. A ona se o několik jeho složek podělila.

Slaná voda

Jennifer Lawrence si hodně zakládá na pitném režimu. Nejde ovšem jen o to, kolik toho vypije, ale především, co pije. Jejím speciálním nápojem je koktejl z kokosové vody, citronu a mořské soli.

Za den podle svých slov herečka vypije i několik litrů tohoto nápoje. Tím udržuje své tělo hydratované, dostává do sebe potřebné vitamíny, a navíc spaluje kalorie. Tím, že hodně pije, nemá takový hlad a v průměru denně sní o 200 kalorií méně, než kdyby nepila.

Malé porce

Podle Wonga je při udržení kondice důležité myslet na to, že člověk by měl jíst pravidelně, ale vždy menší porce. Lawrence nehladoví, jí raději šestkrát denně, ale vždy si toho dá méně. Pokud by měla hlad, snědla by pak klidně několik chodů.

Když ale nestrádá, dá si k obědu místo předkrmu a hlavního chodu dva předkrmy a ten druhý bere jako velké jídlo. U každého pokrmu si navíc hlídá kalorie a zapíjí ho svou slanou vodou.

Pokud náhodou přijde na herečku mlsná, dezert, který by jinak měla najednou, si rozdělí na několik porcí a ujídá ho pak postupně během týdne. Podle Wonga je vhodné se o dezerty v restauraci dělit například s kamarádkou.

Odpolední spánek

Ať už máte sedavé zaměstnání, nebo jste celý den na nohou, podle všeho je vhodné si dát odpoledne zhruba na 30 minut šlofíka. Kromě toho, že vám příjemně slehne po jídle, vaše tělo si odpočine a bude připraveno na další činnost.

S tímto názorem, který Lawrence opět doporučil její osobní trenér, souhlasí i celá řada vědců. Je prokázáno, že tělo odpočívá v noci, ale rychlá přestávka během dne mu dodá mnohem více energie než celé hodiny spánku během noci.

Cvičení pro radost

Nejdůležitější je podle Lawrence bod poslední. Tím je cvičit pro radost, do ničeho se nenutit a nepřemáhat se. Pokud je na vás nějaký sport náročný, zvolte takový, při kterém se sice zapotíte, ale nebude vás večer bolet celé tělo.

Každého baví něco jiného, ale existuje celá řada sportů, a i když je někdo lenoch nad lenochy, najde se něco, co ho bude bavit. Nebaví vás běh? Jděte si zaplavat. Nebaví vás plavání? Vyzkoušejte tenis.

S těmito čtyřmi snadnými tipy od Jennifer Lawrence a jejího trenéra Daltona Wonga budete fit jedna dvě. Vyzkoušejte její životní styl co nejdříve a uvidíte, za jak dlouho na sobě začnete pozorovat první změny.

Zdroj: harpersbazaar.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články