Tady vášeň neustává ani po letech. Podívejte se jak Petr Rychlý laškuje s krásnou manželkou

od František Olša
2 minuty čtení
Petr Rychlý
Zdroj: Profimedia

Vztah až do konce života si přeje každý. Překážkou bývá najít toho správného partnera, se kterým by se dal pohádkový vztah budovat. Ti, kteří svou polovičku potkali, mají obrovské štěstí. Stejně tak i známý český herec, který s manželkou laškuje i po letech.

Petr Rychlý je český herec, dabér, moderátor a režisér. Jako moderátor se v minulosti objevoval v oblíbeném pořadu Natočto!, Rychlý prachy a Ptákoviny. Od února letošního roku se znovu objeví v pořadu Rady ptáka Loskutáka, který moderuje už od roku 2015.

Manželství se sportovkyní

Petr Rychlý je také velice známý z pořadu Ordinace v růžové zahradě. Ten se ale před nedávnem přestal natáčet a na televizní obrazovky se nevrátí.

Svůj hlas propůjčil také několika zahraničním rolím v seriálech a filmech. Daboval například Joeyho Tribbianiho v seriálu Přátelé.

Známý herec, který si libuje v humoru, žije s manželkou Janou Rychlou. Jana je bývalou profesionální tenistkou a již druhou hercovou manželkou. Mají spolu syna Petra, z předchozího manželství má pak Petr dva syny. Syna Ondřeje jsme mohli vidět v seriálu Modrý kód.

Na fotografii z minulého léta je patrné, že láska mezi Petrem a Janou rozhodně neutichá. Společně se vydali na premiéru filmu Ženská pomsta, která se uskutečnila v pražském kině Lucerna. Na premiéru dorazili krásně oblečení a ve výborné náladě.

Petr Rychlý s manželkou

Zdroj: Profimedia

Petr s manželkou Janou vypadají velice spokojeně. Je jasné, že skoro každá fanynka Ordinace v růžové zahradě by si ráda stoupla místo Jany. Kdo by také nechtěl dostávat laškovní pohledy od doktora Mázla?

Herec na sociálních sítích

Petr se také prezentuje na svém instagramovém účtu. S fanoušky sdílí nejrůznější videa a fotografie. Několikrát se vyjadřoval ke koronavirové situaci. Fanoušci se ozvali a řekli, že by na místě ministra zdravotnictví rádi viděli Čestmíra Mázla.

Aktuálně se chystá nová řada televizního pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Obsazení této řady má být složeno z výherců předchozích řad. Petr Rychlý je aktuálně prvním zveřejněným účastníkem nové řady soutěže.

Držíme palce a doufáme, že nás Petr překvapí nějakým dalším vtipným příspěvkem na sociálních sítích nebo v televizi. Vtipy jsou totiž doopravdy jeho parketou.

Autor: Štěpán Pacík

Související články