Syna Pavla Trávníčka znáte všichni. Prozradíme vám, v jaké oblíbené reklamě hrál

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Pavel Trávníček
Zdroj: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Mít slavné rodiče může být výhoda. Někteří se nestydí za to, že ke slávě využívají jejich jména. Někdy se pak sami rodiče snaží díky své slávě proslavit i děti. Občas to ale nevychází, protože potomci nezdědili takový talent. Jak je na tom syn známého herce a moderátora Pavla Trávníčka?

Pavel Trávníček je český herec, moderátor, dabér a divadelní režisér. Nejvíce se proslavil rolí prince v pohádce Tři oříšky pro Popelku. Se Sabinou Laurinovou moderoval televizní pěveckou soutěž DO-RE-MI, která byla velice oblíbená.

Syn v uměleckém odvětví

Pavel Trávníček už měl za svůj život čtyři manželky. První vyvolenou byla Simona Stašová, druhou baletka Eva Štefková, třetí provozní divadla Skelet Lucie Vrbová. S Evou Štefkovou má syna Adama, s herečkou Helenou Dytrtovou syna Pavla a s Monikou Fialkovou syna Maxmiliána.

Aby v tom nebyl zmatek, zaměříme se na syna Pavla, který se také pohybuje v uměleckém průmyslu. Pavel Dytrt je devětadvacetiletý muž, který se snaží prosadit jako herec. V minulosti se také objevil v jedné známé soutěži.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pavel Dytrt (@pavel_dytrt)

Pavel Dytrt následuje svého otce a snaží se prosadit v uměleckém světě. Aktuálně se objevuje v muzikálu Krysař a často tráví čas v dabingovém studiu. Pravděpodobně byste tedy Pavla poznali podle známého hlasu. V minulosti propůjčil hlas rolím ve filmech Mamma Mia!, Petr Pan, Krásná pokojská a další.

Soutěž krásy

Herec před nedávnem oznámil, že by si rád nechal změnit příjmení. Někteří se shodli, že chce syn využít příjmení svého otce, aby snadněji prorazil. Nikdo ale neví, co je na tom pravdy a jaký je pravý důvod Pavlova rozhodnutí.

V roce 2018 se Pavel přihlásil do soutěže Muž roku. Mezi ostatními účastníky, kteří zaujali vysportovanými těly, vypadal vtipně. Později na sobě ale začal makat a nyní vypadá mnohem lépe.

Odkud dále můžete Pavla znát, je stará reklama na kečup. Přezdívka „kečupák“ se s ním drží až dodnes. Pavel se také objevil v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Je zřejmé, že se mu daří a kariéra herce, kterou si přeje, by mu mohla v budoucnosti vyjít.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články