Syna Madonny určitě neznáte. Takto vypadá nejvlivnější dítě showbyznysu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Madonna
Zdroj: Profimedia

Oblíbenou turistickou destinací celebrit se poslední dobou stalo Mexiko. Před nedávnem se slavná rodina Kardashians pochlubila sídlem, které si pronajala v luxusní destinaci. Z chladného počasí se pak vydal na dovolenou do teplých krajin i syn slavné zpěvačky Madonny.

Rocco Ritchie je dvacetiletý mladík, který se může pyšnit titulem nejvlivnějšího dítěte showbyznysu. Jeho matkou je slavná zpěvačka Madonna, která má syna s exmanželem Guyem Ritchiem.

Rocco má sestru Lourdes a dva další sourozence Davida a Mercy, kteří byli adoptováni.

Syn podobný otci

Syn popové legendy Madonny a režiséra Guye Ritchieho byl spatřen v mexickém Tulumu. Dvacetiletý chlapec v černých plaveckých šortkách vypadal spokojeně, zatímco si užíval plavání v oceánu.

Otázkou ale je, kdo je ta dívka, ke které se syn slavné zpěvačky tulil ve volných chvílích? K Roccovi se na pláži přidala záhadná kráska, která vypadala elegantně v bílém topu a černých šortkách, ve nichž předvedla své dlouhé opálené nohy.

Zdroj: Profimedia

Student, který je podobný svému otci, si na sebe při procházkách na pláži oblékl pruhované tričko. Jako spodní část zvolil modré orientální kalhoty. Rocco v jednu chvíli vypadal jako vyvržený vorvaň, zatímco si užíval vyhřátý písek.

Vážná láska?

Syn ze slavné rodiny se také vyzná v módě. V minulosti se ukázal v nádherných outfitech, které nadchly nejednoho fanouška. Není divu, celá rodina si libuje v módě a Madonna se několikrát představila v neuvěřitelných kostýmech.

Při procházce se mladý pár zamilovaně objímal a držel za ruce. Dozvíme se snad brzy jméno dívky, se kterou si mladík vyrazil na luxusní dovolenou?

Rocco je také známý tím, že má skvělý vztah se svou matkou. V roce 2004 se objevil v dokumentu o ní, později pak tančil na světovém turné, kterým jeho matka všem vyrazila dech.

I když je Rocco nejvlivnějším dítětem showbyznysu, snaží si udržet své soukromí a neposkytuje rozhovory. Ve dvanácti letech se nejvíce rozpovídal po boku své matky ve známé The Ellen DeGeneres show.

V roce 2016 si dokonce smazal svůj instagramový účet, na kterém se blížil ke sto padesáti tisícům sledujícím. Uvidíme, čím nás mladík překvapí příště a zda prozradí jméno své dívky.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články