Syn Zorky Hejdové prozradil ve videu, že jeho maminka také chodí na záchod. Sledující pobavil

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Zorka Hejdova
Zdroj: Nextfoto

V dubnu roku 2021 přivítali Zorka Hejdová a její manžel Míra na světě syna Nikolase. Chlapeček podle serveru Blesk na svět příliš nepospíchal a maminka tak strávila porodem dlouhé hodiny. Dnes je ve věku, kdy chce prozkoumat úplně všechno kolem sebe.

Zorka se brzy po porodu vrátila do práce. Svého syna se už v jednom roce nebála nechávat s chůvou, což jí některé maminky vyčetly. Ona ale vysvětlila, že jí s výchovou pomáhá manžel i babičky a nemá tak důvod svého rozhodnutí litovat.

„Jsem vděčná oběma babičkám, které krásně fungují. Pomáhá i kamarádka chůva. Když tedy Míra nemůže, tak máme vždycky variantu hlídání. Nemám problém jít vysílat nebo odmoderovat přehlídku. Důležitý je životní balanc,“ svěřila se v dubnu 2022 serveru Super.

Prozradil na maminku tajemství

Míra Hejda nedávno sdílel na instagramu video, na kterém je vidět, že Nikolas už pořádně vyrostl. Dvouletého chlapečka zaujaly v obchodě záchody a tatínkovi s nadšením sdělil, že jeden mají i doma.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Míra Hejda (@mirahejda)

„Tam máma kaká,“ prozradil s velmi vážným výrazem ve tváři. Pobavil tím spoustu lidí na sociální síti. Většina maminek se totiž ztotožňuje s tím, že i s ní její děti chodí úplně všude, včetně právě záchodu.

Učí se novým věcem

Míra Hejda se na instagramu zasmál tomu, že na Den dětí zajímá Nikolase víc záchodová mísa než nějaká ta čokoláda. Chlapcova maminka si sladké nedovede odpustit, přiznává ale, že sama ho příliš na dobroty neučí. Od toho jsou tu podle ní babičky.

„Když s něčím takovým přijde syn do styku, tak mu to nezakazuji, ale zároveň mu to nepodstrkuji do kočárku. Dokud to nevyžaduje, tak to není potřeba, ale ono se to zlomí a přijde věk, kdy to bude chtít,“ vysvětlila pro Lifee.

Zdroj: Instagram, Lifee, Super, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články