Syn Zlaty Adamovské je fešák k pohledání. I vy byste se o něj porvali

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zlata adamovská
zlata adamovská

Se svým synem Petrem Johnem se Zlata Adamovská objevovala dřív na mnoha fotkách. Stejně jako herečka, která nestárne a vypadá stále skvěle, i on vyrostl do krásy a stal se krasavcem, na kterého holky určitě letí.

Zlata Adamovská oslavila šedesát jedna let, málokdo by si to ale tipnul. Úspěšná herečka vypadá stále skvěle a přináší divákům potěšení přes televizní obrazovky v jejich oblíbených seriálech.

Nejpopulárnější je v současné době pravděpodobně díky roli v Ordinaci v růžové zahradě. Zahrála si ale také v seriálech Vyprávěj, Kriminálka Anděl nebo ve filmu Ženy v běhu.

Třikrát vdaná herečka má dvě děti

Herečka se věnuje také dabingu, i tak má ale dostatek času na svůj osobní život a na rodinu. Poprvé se zakoukala do kolegy z branže. Jejím manželem se stal Vadim Petrov.

S tím se po pár letech rozvedla a nějaký čas byla vdaná za spisovatele, moderátora a politika Radka Johna. S tím má dvě děti, dceru Barbaru a právě zmíněného syna Petra.

Od roku 2013 žije v manželství s hercem Petrem Štěpánkem, se kterým je dodnes. I když její první dva vztahy nebyly dokonalé, hodně si z nich odnesla a obě její děti pro ni dnes znamenají celý svět.

Zdroj: Profimedia

Pracuje v marketingu, chce se ale věnovat tomu, co dělá jeho matka

Už jako malý projevil Petr John zájem o herectví. Jeho matka začínala sama jako divadelní herečka, když se proto syn rozhodl studovat DAMU, podpořila ho všemi deseti.

Tam si nakonec Petr vybral obor produkce. V roce 2014 se po boku herečky objevil na akci Prague Food Festival, kde byl zaměstnaný v marketingovém a PR oddělení.

Petr do společnosti s matkou poslední roky příliš nechodí. Ale například premiéru inscenace Misery v roce 2018 si nemohl nechat ujít a média ho opět zachytila na několika fotografiích.

Podobu s otcem Petr nezapře. Tmavovlasý vysoký mladík je fešákem, o kterého se dívky musejí prát. Podle všeho je na něj jeho matka pyšná nejen kvůli vzhledu, ale především proto, jak se mu v životě daří.

Ačkoli tak kolem rodiny Adamovské proběhlo v médiích několik skandálů, ona i syn vedou úspěšný život a my jim můžeme přát jedině to, aby to tak pokračovalo i nadále.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články