Syn Vojtu Kotka učí posouvat hranice trpělivosti a herec ho na oplátku učí zvedat ruce při slově Slavia

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Vojtech Kotek
Zdroj: Profimedia

Vojta Kotek už je přes půl roku pyšným otcem syna Huberta. Již před jeho narozením avizoval, že se mu bude chtít plně věnovat. Když je nyní syn na světě, obdivuje svou ženu za vše, co zvládá. Syn ho učí posouvat hranice trpělivosti a on ho na oplátku učí zvedat ruce, když slyší slovo Slavia.

Ještě před narozením syna stihl herec svatbu s partnerkou Radanou, protože chtěl, aby jejich společný potomek vyrůstal v klasické rodině.

Svatba proběhla 30. června v bývalém vládním areálu Vystrkov na Orlíku.

Je rád za klasickou rodinu

„Bylo to uprostřed deštivých dní, které zrovna v Česku panovaly. Na chvilku ale vysvitlo sluníčko. Věřím, že to tam nahoře zařídil můj táta, který už s námi nemohl být,“ uvedl ke svatbě Vojta v pořadu Showtime.

V tom samém pořadu pak doplnil, že se nejednalo o tajnou svatbu, jak všichni píší, protože pozvaní o ní věděli. Jen prostě nepozval novináře a neoznámil to nikde veřejně.

Půl roku před svatbou již naznačoval, že by si rodinu moc přál, a možná už tehdy dokonce věděl, že miminko je na cestě. Naznačil, jakým se rozhodl být otcem.

„Ve chvíli, kdy budu mít rodinu, jsem připravený si to opravdu užít a vychutnat. Všechno přehodnotím a udělám si čas, protože to je něco, co se neopakuje. A nebude to zase tak těžké. Práce mě baví, ale doba, kdy byla mou absolutní prioritou, je pryč. Mě zajímá hlavně život jako takový a moje rodina bude určitě mnohem silnější zážitek než cokoli, co bych mohl zažít před kamerou,“ prozradil v lednu minulého roku pro Týdeník Televize.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vojta Kotek (@vojtakotekoff)

Syna učí zvedat ruce na slovo Slavia

Jak řekl, tak učinil, a když se mu sedmého října minulého roku narodil syn Hubert, otočil se jeho svět vzhůru nohama. V rozhovoru pro Český rozhlas vyjádřil velký obdiv své manželce, jak péči o syna zvládá.

„Život se mi změnil, postupem času spím méně. Je to teda velká změna, ale je to nádherné,“ prozradil v pořadu Blízká setkání Adéle Gondíkové.

Snaží se prý být u všech synových aktivit a povzbuzovat ho, což ho samotného posouvá v osobním rozvoji a rozšiřuje jeho schopnosti a dovednosti.

„Sám při tom poznávám, jak se dá posunout hranice trpělivosti,“ uvedl Vojta.

Zkušenosti přebírá od zkušenějších kolegů, což prozradil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

„Jak tady kolega Bouček říkal, že synovi zapírá, že existují i jiné kluby než Sparta, já jsem se poučil, a protože jsem slávista, začal jsem svého syna od začátku učit, aby dal ruce nahoru na slovo Slavia,“ uvedl Vojta k výchově.

Zdroje: iDNES, Týdeník Televize, Český rozhlas, Instagram, 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články