Syn Veroniky Žilkové se změnil k nepoznání. Podle všeho kvůli své krásné partnerce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vincent navratil
Zdroj: Profimedia

I když si Vincent Navrátil zahrál teprve v několika málo snímcích, je jasné už teď, že bude po mamince Veronice Žilkové nadaným hercem. Už v mladém věku je oblíbený a dokazuje to i vysoký počet sledujících, kteří ho doprovázejí na jeho Instagramu.

Mladého herce sleduje přes 19 tisíc lidí a u každého jeho příspěvku se najde řada srdíček i komentářů. Jinak tomu není ani u společné fotky s přítelkyní, u které doslova pěje ódy na to, jak mu kráska změnila život. Celá řada lidí mu tak možná jeho dívku závidí.

Na druhou stranu by mnoho lidí mělo závidět také jí. Jen málokdo se totiž může pochlubit vztahem s krásným hercem a ještě od něho slyšet tolik chvály. Podle svých slov se během vztahu Vincent změnil k nepoznání, a to jedině k lepšímu.

Býval prý flákač a povaleč

„Před dvěma roky jsem byl napůl flákač, měl jsem sny, ale neměl jsem drive. Měl jsem fajn život, ale ani zdaleka takový, jaký jsem chtěl. Pak jsem poznal Anetku a všechno se od základu změnilo,“ napsal očividně zamilovaný herec k fotografii, na které se na sebe dva mladí lidé usmívají pod vánočním stromem na náměstí.

„A teď jsme tady o dva roky později, a já si konečně na plno plním svoje sny. Konečně jsem sám na sebe pyšný a strašně doufám, že je i ona, protože všechno, co mám, jsem dokázal díky ní,“ vychválil přítelkyni až do nebes. Je jasné, že s takovým příspěvkem na něho hrdá rozhodně bude.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vincent Navratil (@vincentnavratil)

Nakonec Vincent ještě připsal, jak moc svou partnerku miluje, a dodal, že se omlouvá, že je neustále někde v kanceláři, nebo něco natáčí. Rád by prý trávil víc času s ní, na druhou stranu ale nechce ani zanevřít na svou nadějnou kariéru a zdá se, že to přítelkyně chápe.

Úžasná a krásná

Podle fanoušků jde o dokonalé vyznání, ze kterého je cítit, že tihle dva pro sebe byli zkrátka stvořeni. Aneta je podle některých fanoušků nejen dokonalá, ale také velmi krásná žena. Vincent by si ji tak měl pořádně hlídat a udělat pro ni, co jí na očích vidí.

Zdá se, že právě o to se herec svými proměnami snaží. Někdy zkrátka muže změní až žena a v tomto případě jsou ve výsledku rádi snad úplně všichni. I maminka Veronika Žilková musí být na svého syna hrdá, roste z něho totiž umělec, který se v médiích určitě neztratí.

Doufejme tak, že ho bude jeho přítelkyně i nadále podporovat a dělat z něho chlapa, který ví, jak si jít za svými sny. Prozatím jim to skvěle vychází, co přinese budoucnost se teprve uvidí. Už teď je ale jasné, že jméno Vincent Navrátil ještě v budoucnu uslyšíme několikrát.

Zdroj: Instagram 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články