Syn Veroniky Žilkové byl hospitalizován v IKEMu. Zřejmě prodělal infarkt

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Zilkova Veronika Navratil
Zdroj: Nextfoto

Veronika Žilková zažívá zřejmě jedno z nejobtížnějších období ve svém životě. Před pár dny se s ní rozešel její manžel Martin Stropnický a včera byl její syn hospitalizován v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM). Se svými pocity se svěřila Veronika TV Nova.

S oblíbenou českou herečkou Veronikou Žilkovou by dnes asi měnil jen málokdo. Před pár dny se s ní totiž rozešel její manžel, a to přes e-mail!

Stropnický se k ní nechce vrátit

S českým velvyslancem v Izraeli žila blonďatá herečka 18 let. Svůj vztah zpečetili manželstvím před 14 lety. Společně měli dvě děti — dnes šestnáctiletou Kordulu a syna Melichara, který ovšem zemřel ještě jako malé miminko.

Nyní je ale všemu konec. Martin Stropnický se manželce oznámil, že už ji nemiluje. „Manžel mi řekl, že se už nechce vrátit po Izraeli zpátky domů, tady do našeho domku. Jako do té rodiny, že se nechce vrátit,“ uvedla v rozhovoru pro TV Nova.

Je v tom další žena?

Veřejnost začala okamžitě spekulovat o tom, zde v tom nesehrál roli někdo další. „On v tom e-mailu napsal, že pokud se objeví někdo třetí, tak je to důsledek, nikoli příčina,“ řekla herečka televizi.

„Docela jsou roztomilé komentáře, když někdo píše: ‚On je asi donucený a někdo třetí s ním manipuluje‘,“ doplnila záhadně Žilková.

Syn měl infarkt

Ale aby toho nebylo málo, nyní se k jejím manželským starostem přidala i obava o zdraví jejího syna Cyrila. Toho má Veronika se svým druhým manželem Markem Navrátilem.

„Cyril se narodil s těžkou srdeční vadou a před dvěma lety měl těžkou operaci srdce,“ popisuje synovy potíže Žilková. Její syn poté prodělal covid, což je u takto nemocného člověka vždy velmi nebezpečné.

Tuto středu byl pak hospitalizován v pražském IKEMu. „Teď mu zjistili na vyšetření, že měl asi infarkt,“ svěřila se se strašnou zprávou Žilková. Snad bude její syn co nejdříve v pořádku a neproběhnou u něj žádné komplikace.

Zdroj: Ahaonline.cz, Tn.nova.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články