Syn Venduly Pizingerové udeřil kamarádku lopatičkou. Někteří se tomu smějí, jiní nerozumí, co je na tom legračního

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vendula pizingerova
Zdroj: Profimedia

Ne každým příspěvkem se celebrity zavděčí všem. Vendula Pizingerová na svém instagramu obvykle sdílí věci, které se setkají s chválou, tentokrát ale část svých fanoušků pěkně naštvala. Pochlubila se totiž s krátkým videem z dovolené, které podle některých sledujících opravdu není k smíchu.

Pizingerová si v posledních dnech užívá dovolenou v zahraničí u moře. Před zimou se rozhodla nabrat trochu vitamínu D na sluníčku a sdílela s fanoušky už několik zážitků ze svého pobytu na pláži. Posledním příspěvkem proti sobě ale některé maminky poštvala.

Na dovolené není sama. Vyrazila se svým synem Josífkem a známou, která má zhruba stejně starou holčičku. Ačkoli po většinu času si děti hrají hezky, někdy se očividně stane, že má jedno z nich náladu toho druhého prostě praštit lopatkou po hlavě.

Nejspíš myslela, že je to legrace

Na krátkém videu ukázala Vendula svého synka, jak si s kamarádkou hrají na pláži. Každý s lopatičkou v ruce přesýpají písek, Pepíka to ale najednou přestane bavit, napřáhne se a Aničku praští po hlavě. Vendula ho sice hned okřikne a video tím končí, očividně jí ale situace přijde humorná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

Odpovídá tomu totiž popisek videa, ve kterém připsala několik smajlíků. Samozřejmě Pepovi asi vysvětlila, že by takové věci dělat neměl. Na druhou stranu ale neviděla důvod, proč se se zábavným klipem nepochlubit fanouškům.

Rozpolcení sledující

Pod videem se strhla mela. Mnoho fanoušků má totiž dojem, že tento obsah na instagram nepatří a že chlubit se něčím takovým dělá z Venduly nezodpovědnou maminku. „Tak já jsem asi divná, ale vážně mi to nepřijde směšné. Dát takovou ránu do hlavy, a ještě holčičce. Děti se sice za chvíli usmíří, ale i tak. No každého věc, co dává na svůj profil a co přijde komu směšné,“ napsal někdo ze sledujících.

„Nechlubila bych se takovým videem, strašné, je mi smutno, když to vidím,“ dodává další. S těmito slovy souhlasí mnoho maminek, na druhou stranu ale jiní lidé zase přiznávají, že je to vtipné. Že si video pustili i několikrát, a že děti si to mezi sebou koneckonců urovnají.

K situaci se vyjádřila i maminka Aničky, která lidem vzkázala: „Čtu a žasnu, co tady někteří píší. Anni s Josífkem vyrůstají odmala, odmala spolu usnou, odmala si spolu hrají, odmala se i spolu perou. A všem, co tady něco komentují, říkám, že Anni si nenechá nikdy nic líbit. A Josífek taky dostane co proto. Jsem ráda, že se děti mají rády a jsou zdravé.“

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články