Syn Venduly Pizingerové oslavil 18. narozeniny. V otcových šlépějích se rozhodl nepokračovat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Vendula Pizingerova
Zdroj: Nextfoto

Syn Venduly Pizingerové oslavil o víkendu 18. narozeniny. Jakub, který ve svém roce a půl přišel o tatínka, je už dospělým mužem. Vendula mu popřála všechno nejlepší na sociální síti a zároveň lidem prozradila, co by mu přála do života.

„Jakub měl smůlu, že přišel v roce a půl o tátu. Po té tragédii, co se stala, mi to všechno tak nějak proteklo mezi prsty. Bylo to strašně zvláštní. Říkala jsem si, že bych si dítě možná ještě někdy chtěla zopakovat. A je to i s úctou k tomu Kubovi. Protože to neměl v životě jednoduché,“ svěřila se Vendula v roce 2020 v rozhovoru pro iDNES. Mířila tak na skutečnost, že její manžel Karel Svoboda spáchal sebevraždu, když byl syn malý.

Se svým manželem Josefem Pizingerem vychovává kromě Jakuba ještě malého Pepíka. Jakubovi ale vždy věnovala dostatek péče a teď se smiřuje s tím, že je její malý chlapeček už dospělým mužem.

Je a není dospělý

Je mu sice 18, pro Vendulu je to ale pořád malý kluk, na kterého musí dávat pozor. Na svém instagramu o něm napsala, že tak trochu je i není dospělý.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

„Dnes je to 18 let, co se mi narodil první syn. Jakub cestu osudu nemá jednoduchou. Moc bych si přála, aby byl v životě šťastný a nebál se ho prožít,“ napsala Pizingerová na sociální síti.

Chce pomáhat zvířatům

Podle Venduly má Kuba hudební nadání. „Jako malý zkoušel Kuba hrát na klavír, ale později už nechtěl a nechtěl se ani učit. To je opravdu neskutečné, on nepotřebuje noty, protože to slyší! Jen kdyby uměl a chtěl hrát, bylo by to moc hezké,“ uvedla pro Expres.

Chlapec se ale ve šlépějích svého otce rozhodl nepokračovat. V současné době studuje veterinu a je odhodlaný v budoucnu pomáhat nemocným zvířatům.

Zdroj: iDNES, Instagram, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články