Syn Terezy Ramba překvapil maminku v ožehavé chvilce. Z hereččiny reakce vybuchnete smíchy

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
tereza ramba
Zdroj: Profimedia

Že mateřství není procházka růžovou zahradou, vám potvrdí snad každá maminka. Stejně jako to, že je to snad ta nejlepší věc, která se jim kdy přihodila. Když se tyto dva póly spojí, vznikají vtipné situace. A právě jednu z nich teď pocítila herečka na vlastní kůži.

Tereza Ramba, rozená Voříšková, je oblíbená česká herečka, která si přízeň diváků získala například filmem Bobule a jeho pokračováními, Rafťáci či snímkem Svatba na bitevním poli.

Naposledy zazářila ve filmu Vlastníci, za nějž získala ocenění Český lev.

S manželem, tanečníkem Matyášem Rambou, má malého syna Mikuláše. Tomu ale na sociálních sítích snad neřeknou jinak než Slunce.

Syn si spletl garáž s toaletou

Mikuláš ji nedávno překvapil v ožehavý moment. Když si odskočila na toaletu, přijel za ní její synek v autíčku. Evidentně ji nechtěl nechat ani minutu o samotě a vyžadoval si maminčinu pozornost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Ramba (@tereza.voriskova)

Tereza se na fotce jen vyčerpaně drží za hlavu a směje. Jde vidět, že jí situace rozesmála, ale zároveň jí došla slova.

Málokdo čeká, že mu na záchodě zaparkuje červené fáro s roztomilým řidičem za volantem.

Záškodnický tatínek

Vtipnou chvilku mistrně zachytil hereččin manžel, což Tereza nenechala bez komentáře. „Mateřství. I takhle to někdy vypadá. Posílám pohlazení všem maminkám… I záškodnickejm tatínkům!“

Jde vidět, že u Rambů je legrace a pořád se něco děje. Ostatně střípky ze svého soukromí dává půvabná herečka na svůj Instagram, kde ji sleduje 168 tisíc lidí.

Těšíme se, jakou lumpárnu Mikuláš mamince provede příště.

Autor: Alice Konopásková

Související články