Syn Terezy Kostkové má s otcem skvělý vztah. Prožívá první lásku a maminka ho podporuje

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Tereza Kostkova
Zdroj: Nextfoto

Tereza Kostková není jen herečka a moderátorka, ale také maminka patnáctiletého Tondy. Ten v současné době prožívá svou první lásku a maminka ho v ní rozhodně podporuje. Dokonce jeho přítelkyni vzala o jarních prázdninách i na společnou dovolenou.

V roce 2006 se Kostková provdala za režiséra Petra Kracika. V roce 2015 se ale vztah rozpadl. Odejít jeden od druhého velmi dlouho nechtěli, a to právě kvůli společnému synovi Antonínovi.

Není špatný člověk

„Oba nás s Petrem rozchod bolel a oba jsme chtěli, aby nebolel našeho Toníka. To, co bylo mezi námi, nesouviselo s naším rodičovstvím,“ cituje její slova Extra. Po rozvodu se tak vždy Tereza snažila o svém bývalém muži mluvit před synem dobře.

„Snažila jsem se, aby pochopil, že když nám s jeho otcem něco nevyhovovalo, v žádném případě to neznamená, že jeho táta je špatný nebo že by měl být špatný jejich vztah. A velmi si vážím toho, že mají vztah hezký,“ vysvětluje.

Sám Tonda má pocit, že střídavá péče musí být hrozná. Proto je rád, že může být s tím, s kým právě chce.

„Dítě si samo má říct, s kým a kdy chce být, zda chce jít v určitou chvíli na nějakou dobu k tátovi, nebo k mámě, ne to mít nařízené. Celý svůj život vycházím z přesvědčení, že nikoho nevlastním. Ani své dítě,“ říká Kostková v rozhovoru pro iDNES.

Šikovný a zamilovaný

Tonda se podle Super už nějaký ten čas věnuje rozhlasovým hrám. Tereza uvádí, že na začátku covidu dostal několik nabídek a práce ho začala velmi bavit.

„Má krásnou brigádu. Je to vynikající práce dělat rozhlasové hry, potkává talentované kolegy. Pracuje s textem, s vědomím, myšlením. Je to brigáda pro dnes už patnáctiletého kluka, která není vůbec špatná,“ uvedla.

A co Antonínova první láska? Tereze se dívka líbí, je jí ale jasné, že je jim teprve 15 a jejich vztah se může každý den změnit. Proto se teď snaží dvojici spíše nechat jejich vlastní svět a trochu soukromí.

Zdroj: Super, Extra, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články