Syn Standy Hložka se z nevýrazného kluka změnil v Muže roku. Podívejte se, jak se vyloupnul

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Stanislav Hložek
Zdroj: Profimedia

Proměna vzhledu je velice oblíbená. Lidé si nechávají upravovat účesy nebo zkrášlovat pleť. U některých lidí to ale vůbec není potřeba. Stačí jim totiž proměna, která přichází v dospívání. Stejně tak, jako tomu bylo u syna známého českého zpěváka.

Stanislav Hložek je český zpěvák, který společně s Petrem Kotvaldem tvořil pěveckou dvojici oblíbenou zejména v osmdesátých letech. Snad každý zná hit Holky z naší školky, který je oblíbenou skladbou dodnes.

Ze syna vyrostl fešák

Známý zpěvák má syna Matyáše, se kterým se objevil v roce 2004 na společenské akci. Nikdo netušil, že se z malého, nevýrazného kluka vyloupne takový fešák. Stanislav Hložek má ještě další dva potomky – dceru Danielu a syna Stanislava.

Stanislav Hložek a syn

Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Velkou proměnou prošel například i herec Matthew Lewis známý z filmu Harry Potter. Ve filmu se objevoval jako neoblíbený Neville, později se z něj stal velice pohledný muž. To podobné se stalo i Matyášovi.

Matyáš letos oslavil sedmadvacáté narozeniny. Fešák, který rád cvičí, se na svém instagramovém účtu prezentuje jako milovník módy a hudby.

Podle příspěvků je patrné, že má kromě krásy i talent na manuální práce. A to je to, po čem ženy prahnou. Po krásném a šikovném muži.

Výhra ve známé soutěži

Matyáš si také libuje ve fitness trénování. Ve známém pořadu Show Jana Krause řekl, že si u něj tréninky domlouvají hlavně ženy. No a není divu, tento mladík se totiž v minulosti objevil ve známé soutěži krásy.

Soutěž Muž roku probíhá každý rok. A v roce 2017 se v ní objevil i syn známého zpěváka Stanislava Hložka. Po několika kolech soutěže se dostal až do finále a obdržel titul nejkrásnějšího muže.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MΔTHIΔS (@matyashlozek)

Na příspěvku z minulého léta se ukázal v plavkách u bazénu. Fotkou potěšil nejednu fanynku. Vysportované tělo a zajímavé tetování je skvělou kombinací. Samotná fotka by se mohla klidně objevit na titulní stránce časopisu pro ženy.

Otázkou je, zda už je tento krasavec zadaný, nebo mají dámy šanci. Kdo ví, můžete ho zkusit oslovit a třeba to vyjde. Šťastná slečna by se pak míjela po boku nejkrásnějšího muže roku 2017.

Autor: Štěpán Pacík


Související články