Syn Standy Hložka má jedinečný styl. Ze začínajícího zpěváka může být módní ikona

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
stanislav hlozek
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Muž roku 2017 a syn slavného zpěváka Standy Hložka Matyáš Hložek si opět zahrál na modela. I když jen na svém osobním instagramu, kde zapózoval v originálním outfitu. Modeling je u něj už nějakou dobu na vedlejší koleji, jak je ale vidět, rozhodně ho má v krvi.

Matyáš Hložek se narodil 26. ledna 1994 v Praze. Jeho otec je slavný český zpěvák Stanislav Hložek a jeho matka Alena Hložková.

Krasavec i oficiálně

Do povědomí veřejnosti se dostal v roce 2017, kdy zvítězil v soutěži Muž roku, které se účastnil ještě jako fitness trenér.

Hlozek Matyas

Zdroj: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Výhrou v soutěži se mu otevřely dveře do modelingového světa. Matyáš se v něm ale příliš dlouho neohřál. Brzy zjistil, že ho jeho srdce vede trochu jinam.

Stále to má v sobě

Tak se pózování věnuje jen v soukromí. Především skrze sociální sítě, kam přidává své fotografie. Naposledy tak ukázal své velmi originální oblečení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mathias (@matyashlozek)

Sám vítěz Muže roku si byl vědom, že pro takto neobvyklý model nemusí mít každý pochopení. K fotografii tak přidal nápis „LIKE IT OR HATE IT“, což může být přeloženo jako „Líbí se ti to, nebo to nenávidíš.“

Snaží se prosadit v hudbě

Rád by se ale věnoval něčemu jinému — jeho velká láska je hudba. Momentálně chystá své debutové album. „První tři singly jsem si napsal sám. Nové písně dělám s klukama z Unbeatable a s Keynem. Dali jsme hlavy dohromady a nějak to společně poskládali, od hudby přes text až k videoklipu,“ pochlubil se pro iDNES.cz

Člověk by řekl, že jako syn slavného zpěváka by to měl mít jednodušší. Opak je ale pravdou. „Dal jsem například na radu Adama Mišíka, který mi řekl, že kdyby mohl začít znovu, dal by si úplně jiné jméno, pod kterým by vystupoval,“ vysvětlil.

Proto vystupuje pod uměleckým jménem Mathias, aby jej nikdo nemohl obvinit z protekce. Jedna z jeho písní — Sám sebe — má na YouTube přes dvě stě tisíc zhlédnutí.

Zdroj: Celebwiki.blesk.cz, Instagram, Idnes.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články