Syn Simony Stašové je neskutečný fešák. Ukážeme vám, jak vypadá

od František Olša
2 minuty čtení
Simona Stašová
Zdroj: Profimedia

Být dítětem ve slavné rodině může mít velké výhody. Obzvlášť, když se rozhodnete pokračovat ve stejném povolání, jako rodiče. Ne však každý se rozhodne pro umělecký život. Co dělá syn známé herečky Simony Stašové a kde je k vidění?

Simona Stašová je česká herečka. Velice známá je díky roli v oblíbeném filmu Pelíšky. Ukázala se také ve filmech Muži v naději nebo Lída Baarová. Věděli jste však, kdo je její matkou a po kom zdědila duši umělce?

Dítě ze slavné rodiny

Syn Simony Stašové má doopravdy známou rodinu. Mít babičku, jejíž hlas se objevuje v oblíbeném večerníčku, mámu na filmovém plátně a tátu, který se objevoval v oblíbeném televizním pořadu, může být velice zajímavé.

Vojtěch Skřípal

Zdroj: Profimedia

Synu Vojtěchovi bude letos dvacet šest let a pokud jste ještě nepřišli na to, kdo je jeho babičkou, tak vám to nyní prozradíme. Babičkou tohoto fešáka je Jiřina Bohdalová, která je známá z celé rodiny snad úplně nejvíc.

Jiřina Bohdalová je česká herečka, které bude letos devadesát let. Mezi její nejvýznamnější role patří Závist v pohádce Nesmrtelná teta a Menšíková v Četnických humoreskách. Byla také blízkou kamarádkou Heleny Růžičkové.

S přítelkyní do divadla

Vojtěch Skřípal působí jako elegán a v minulosti se na veřejnosti objevoval s přítelkyní. Pár působí velice spokojeně. Proč jsme ale Vojtěcha neviděli na televizní obrazovce? Rozhodl se totiž vydat úplně jiným směrem.

Vojtěch vystudoval bakalářské studium na Vysoké škole ekonomické. Po studiu plánoval studium v zahraničí, bohužel mu to ale skrz aktuální situaci nevyšlo. Aktuálně netrpělivě vyčkává na zlepšení situace a hned poté vyrazí na dlouhou cestu.

Zajímalo by nás, jak na toto rozhodnutí reaguje Vojtěchova přítelkyně. Kdo ví, třeba vyrazí na dlouhou cestu s ním, nebo se oba rozhodnou pro vztah na dálku. A babička Jiřina Bohdalová s maminkou Simonou Stašovou budou natěšeně čekat na Vojtu doma.

Autor: Štěpán Pacík

Související články