Syn Sandry Novákové pobavil fanoušky vtipnou hláškou. Mamince poděkoval za to, že ho porodila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sandra novakova
Zdroj: Profimedia

Malé děti někdy říkají věci, kterým nerozumí, z nějakého důvodu jim ale přijdou logické. A dospělí se nad tím mohou jenom usmívat a jako vtipnou historku to vyprávět jiným dospělým. Stejně tak to funguje i v rodinách slavných celebrit. Třeba takový syn Sandry Novákové svými dětskými hláškami baví herečku denně.

V prosinci bude malému Mikulášovi 7 let. Roztomilý klučina se objevuje na instagramu své maminky poměrně často. Sandra buď představuje jeho módu, nebo jeho humorné hlášky, u kterých chlapec sám nechápe, proč se jim herečka směje.

Tentokrát fanoušky opět pobavila tím, čím její syn nejprve rozesmál ji i celou rodinu. Mikuláš se totiž rozhodl své mamince jako slušný chlapec poděkovat za to, že mu stáhla videohru, jenže to udělal velmi originálním způsobem.

Děkuji ti za dvě věci

„Děkuji ti, maminko moje, za dvě věci: za to, že jsi mě porodila, a za to, že jsi mi stáhla tu hru Mario.“ Těmto slovům se bude Sandra Nováková nejspíš smát ještě dlouho. A jednou, až bude mít Mikuláš trochu víc rozumu, jistě se nad tím pobaví i spolu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sandra Nováková (@saadra_novakova)

K popisku přidala herečka snímek, na kterém se usmívá na předním sedadle auta, svoje výrazně nalíčené rty sladila s červenými slunečními brýlemi a v její tváři je vidět pobavení, o které rozhodně není po boku malého Mikuláše nouze.

Ten sedí na zadním sedadle v autosedačce a předvádí vtipné výrazy v obličeji, protože si je dobře vědom toho, že maminka právě fotí. Jednou z něho možná bude velký showman a své hlášky třeba dopracuje k dokonalosti, zatím ale baví rodinu minimálně tím, že občas nevědomky pronese něco opravdu komického.

Slovní zásoba na jedničku

Fanoušci se nad hláškou baví podobně, jako se zasmála sama maminka, když ji slyšela poprvé. Mikuláše sledující obdivují a jsou z něho unešení. „Ten je rozkošný,“ napsala herecké kolegyni například Eva Decastelo. „Mario zkrátka musí být!“ směje se jedna ze sledujících.

„No, je vidět, že slovní zásobu má,“ hodnotí Mikulášovo vystoupení další fanoušek. „Já ho jednoduše miluju. Mikuldo, jsi borec,“ vzkazuje mladému baviči další sledující v komentáři. „Kam na ty hlášky chodí?“ ptá se někdo.

„Miky přemýšlí v souvislostech. Kdybyste ho neporodila, tak mu nemůžete stáhnout Maria. To je logické. Díky za pobavení takhle při neděli. S ním se člověk fakt nenudí,“ hodnotí zase jiný komentář, ve kterém autor připsal několik srdíček a veselých smajlíků.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články