Syn Romana Zacha září v seriálu Božena. Ukážeme vám, o jakého fešáka se jedná

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
roman zach
Zdroj: Profimedia

Někteří slavní herci či herečky se smíří s tím, že jejich ratolesti jdou v jejich stopách. To je i příklad Romana Zacha, jehož syn Prokop se rozhodl, že bude hercem. Aktuálně září v seriálu Božena.

Jméno Prokop Zach se v posledních týdnech objevuje často. Bez hereckých zkušeností ale určitě není. Už jako malý se objevil v seriálu Já, Mattoni a následně se objevil i ve filmu 3Bobule. Až nyní ale ukázal, že hereckého talentu má na rozdávání. A to je mu teprve šestnáct let.

Dívky si ho zamilovaly

V seriálu Božena, který odvysílala Česká televize, hraje syna Boženy Němcové Karla, který rozhodně nebyl žádný slušňák. Už v době, kdy sbíral zahradnické zkušenosti u příbuzných v Zaháni, mu rodiče vyčítali, že peníze pro něj nemají žádnou cenu. Prý moc utrácel za alkohol a tabák.

Mladý Prokop se divokého Karla zhostil skvěle, ale i kdyby tomu tak nebylo, jeho fanynkám by to zřejmě bylo jedno.

Od uvedení seriálu se na něj snesla jen vlna pozitivních reakcí a nešlo si nevšimnout, že Prokop je velký fešák. Nouzi o dívky mít tedy rozhodně nebude.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Prokop Zach (@prokop_zach)

Otci podobný není

Mnoho lidí se ale ptá, po kom Prokop tolik krásy zdědil. Ne že by snad jeho otec neměl charisma, Roman Zach je u žen rovněž velmi oblíbený, ale jeho syn mu moc podobný není. Nutno ale dodat, že otec je na svého syna velmi hrdý, soudě dle jeho sociálních sítí. O společné fotky zde není nouze.

Je také jisté, že Prokop má po svém otci herecký talent. Studuje prvním rokem
hudebně-dramatický obor na Pražské konzervatoři, zářil také v muzikálu Šakalí léta v Divadle Na Fidlovačce, kde hrál roli Kšandy. Během léta pak natáčel seriál Hvězdy nad hlavou, v němž se potká i se svým otcem.

O vztazích rodičům neříká

To se ale mladému herci moc nelíbilo, protože ho otec během natáčení kontroloval. Sice se prý snažil, aby nebylo vidět, že ho šmíruje, ale Prokop si toho sám všiml. I proto rodičům zatím neříká nic o svých vztazích.

Teď už je Roman Zach na svého syna určitě pyšný, ale ze začátku mu herectví rozmlouval. Podle Prokopa je to kvůli tomu, že ví, jaká úskalí toto povolání má.

Teď už se s tím prý smířil, ale chce, aby si jeho syn našel i jiné koníčky. Jisté je, že Prokop již teď patří do nastupující generace mladých talentovaných herců.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články