Syn Romana Zacha se chce prosadit jako herec. Má nezaměnitelný projev, říká jeho otec

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
roman zach syn
Zdroj: Profimedia

Roman Zach není jenom skvělým hercem, kterého známe například ze seriálu Ohnivé kuře nebo Modrý kód, ale také otcem hned dvou dětí. Mladší Agáty a staršího Prokopa, kterému je už sedmnáct let. Ten po svém otci nezdědil jenom výšku a šarm, ale také talent a nadání pro herectví. Úspěšně zvládl zkoušky jak na filmovou školu, tak na konzervatoř, pro kterou se posléze rozhodl.

„Tušil jsem to, ale myslel jsem, že ho ještě trošku zlomíme, že by mohl střední školu absolvovat v jiném oboru, a k tomu by mohl hrát,“ vyjádřil se o synově volbě studia Roman pro Super. Ačkoliv ale doufal, že si Prokop zvolí jinou školu a herectví se bude věnovat zatím jenom okrajově jako koníčku, v rozhodnutí ho na sto procent podporuje.

Setkání otce a syna před kamerou

„Musím říct, že ho pozoruju a má takový nezaměnitelný projev, takže by se nemusel ztratit,“ myslí si o svém potomkovi jako každý správný otec Roman. Setkali se už i profesně, v seriálu televize Prima Hvězdy nad hlavou.

Roman v rozhovoru pro televizi Prima promluvil o tom, jestli při natáčení na svého ještě neplnoletého syna dohlíží. „Samozřejmě, že jo! Já ho pořád sleduju, ale tvářím se u toho, že vůbec… Nechávám ho být, ale trošku na něj dávám bacha.“

prokop zach

Zdroj: Show Jana Krause

Prokopovy dosavadní úspěchy

Prokopova budoucí sláva je ale podle všeho nezvratná, potatil se rozhodně. Od doby, kdy se v deseti letech poprvé objevil na televizních obrazovkách v seriálu Mattoni, udělal obrovské pokroky. Zlomová pak byla hlavní role ve filmu 3Bobule v roce 2020. V roce 2021 si ještě zahrál roli v seriálu Božena a v pilotním dílu seriálu Ochránce. Také se dočkal s rostoucí slávou pozvání do talk show Jana Krause.

Věnuje se také divadlu a zpěvu. Jako skoro každý mladistvý se svými úspěchy chlubí i na instagramu, kde už má více než 9 tisíc sledujících, a oznamuje zde i nadcházející premiéry divadelních vystoupení.

Zdroje: CNN Prima News, Super, Extra

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články