Syn Romana Šebrleho je úspěšný na tiktoku. Natáčí videa s otcem, na fotbalovém hřišti i s kytarou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Roman Sebrle
Zdroj: Nextfoto

Lásku ke sportu syn Romana Šebrleho zdědil po tatínkovi. Bývalý atletický vícebojař může být na svého Štěpána hrdý. Z dvacetiletého mladíka se nejspíš fanynkám už teď podlamují kolena. Pokud by se mu ale nepodařilo zajistit si slávu sportem, dal se také na natáčení videí na sociální sítě.


Už několik let se věnuje fotbalu. V dresu pražské Dukly hrdě reprezentuje svůj tým, kromě toho ho ale baví také to, co jiné chlapce v jeho věku. Sociální média. To dokazuje velmi pravidelně na svém tiktoku.

Někdo by se chtěl pořád fotit

Sláva jeho tatínka mu dříve trochu lezla na nervy. Když si spolu například někde v zahraničí vyšli na procházku, Romana poznávali fanoušci a chtěli se s ním fotit.

„V Česku se to teď už moc nestává, ale když jsme někde v zahraničí, poznají ho a chtějí společný snímek. Jak se zastaví, všimnou si ho další a vytvoří se fronta. A já dělám fotografa,“ svěřil se pro Sport. Na druhou stranu ale přiznal, že je mu příjemné, když ho lidé vidí jako syna slavné osobnosti.

„Jednou se mi ale stalo, že za mnou přišel nějaký pán a požádal, jestli bych se s ním vyfotil já,“ svěřil se mladý Šebrle před rokem.

Díky svému tiktokovému profilu má teď nejspíš fanoušků více, i tak ale někdy neuškodí ukázat se po boku tatínka.

@stepansebrle Dance moves jsme zabili🤙🤙 #trend #late #latettrend #pozde #romansebrle #olympiada #romcajeborec #dneskašance🇧🇷🤙👑 #fyp #tataasyn #syn #tata ♬ Hit chu wit da blick – solvvrr broke again

Válí i na kytaru

Kromě sportu se Štěpán Šebrle věnuje také natáčení trendových videí na TikToku, kde baví fanoušky svým humorem.

Na jednom z videí se například ptá, zda si fanoušci uvědomují, kdo je jeho otec. Následně pak jako odpověď přidal několik fotek Romana Šebrleho.

Kromě toho ale několikrát ukázal, že umí hrát na kytaru a zpívat. Samozřejmostí na jeho profilu jsou pak i videozáznamy z jeho fotbalových tréninků nebo přímo ze zápasů. Fanoušci jsou z mladého Šebrleho nadšení.

Dokud bude mít Štěpán podporu svých sledujících, videa nejspíš bude přidávat i dál. Ať už se bude v budoucnu nejvíc věnovat sportu, nebo hudbě, už teď je jasné, že komunikaci s podporovateli zvládne na jedničku.

Zdroj: TikTok, Extra, Sport

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články