Syn Richarda Krajča učí tatínka skládat Rubikovu kostku. Pobavilo ho, jak se u toho tváří

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard krajco
Zdroj: Nextfoto.cz

Richard Krajčo a Karin Krajčo Babinská mají společný instagram, na který přidávají celou řadu informací z jejich soukromého i pracovního života. Fanoušci dobře vědí, že na sociální síti často najdou i informace o mladším Krajčovi. Třináctiletý Richard má ale i vlastní profil.


Spoustu věcí na něho prozradí jeho rodina. Chlapec, kterého má Krajčo se svou exmanželkou Martinou Poulíčkovou, si skvěle rozumí i s Karin a o společné zážitky nemají nouzi. Někdy se chce ale zase naopak on podělit s tím, co naučil svého otce.

Z dovolené od moře poslal fanouškům pozdrav v podobě fotografie na pláži a připsal i příběh o tom, že jeho dokonalý otec rozhodně neumí všechno. Je totiž jedna věc, ve které je mladší Richard Krajčo šikovnější a kterou se rozhodl svého otce naučit.

Teď se budeš učit ty

Učení má ze školy už mladý Richard dost. Proto je rád, když může konečně hodit na pár dní všechny předměty za hlavu a užívat si volna. A navíc mu dělá dobře i to, že konečně může v něčem na svého otce zapůsobit. Hlavolamy mu jdou rozhodně lépe než frontmanovi skupiny Kryštof.

„Prázdniny. Ten čas, kdy se neučím já, ale táta. Učím ho složit RUBIKOVU kostku. Je u toho strašně vážný, ale myslím, že to dá,“ zasmál se syn hudebníka na svém instagramovém profilu. Na fotce pak ukázal, že svá slova o otcově vážnosti myslí vážně.

Zatímco on sám se na snímku usmívá, na pozadí je vidět Richard Krajčo ležící na lehátku a se soustředěným výrazem bojuje s Rubikovou kostkou. Jestli oči přivírá soustředěním, nebo proto, že mu do nich svítí sluníčko, se dá jenom těžko odhadnout.

Populární syn

Podobných příspěvků se svým tátou má na svém profilu Richard Krajčo mladší hned několik. Na pár společných fotkách je i s Karin. Fanouškům tak dodává informace, které se nedozví ze společného instagramu slavné dvojice, nebo na věci sdílí vlastní pohled.

Ačkoli je mu teprve třináct, má přes pět a půl tisíce sledujících a srdíčka k fotkám mu přibývají velmi rychle. Málokterý teenager v jeho věku se může pyšnit takovou popularitou. Jak ji v budoucnu využije, to zatím není jasné, prozatím je ale oblíbený u fanoušků i fanynek.

Možná se jednou vydá ve stopách svého otce a stane se z něho hudebník. Nebo se bude věnovat hlavolamům. Nebo něčemu úplně jinému. Na rozhodnutí má ještě dost času, v každém případě se mu ale bude podpora lidí hodit a na instagramu, zdá se, jí vždy trochu najde.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články