Syn Petry Němcové je roztomilý chlapeček. Jeho vykulenému výrazu se zasmějete z plných plic

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
petra němcová
petra němcová

Krásná modelka Petra Němcová dlouho hledala své životní štěstí. Našla ho až s podnikatelem Benjaminem Larretche díky jejich synovi Bodhimu. Ten nedávno oslavil své první narozeniny.

Životní příběh topmodelky Petry Němcové je neskutečný. Kráska, která hrdě reprezentuje krásu českých žen, chodila v minulosti se zpěvákem Jamesem Bluntem, nebo s herci Seanem Pennem či Jamesem Franco.

Vztah s Brucem Willisem sice nikdy nepotvrdila, ale společně se ukázali na filmovém festivalu v Cannes v roce 2006, na kterém vzájemné něžnosti rozhodně neskrývali.

V roce 2004 se život rodačky z Karviné zásadně změnil. Při ničivé vlně tsunami v Thajsku totiž utrpěla vážné zranění pánve. Její snoubenec fotograf Simon Atlee při neštěstí zemřel. Pro modelku to byla obrovská rána a z toho popudu vznikla i její nadace.

Z jedněch zásnub do druhých

Poprvé se modelka s filantropem a podnikatelem s nemovitostmi Benjaminem Larretche veřejně ukázala na dovolené v Mexiku v roce 2018. Bylo to jen krátce poté, co zrušila zásnuby s bankéřem Alejandrem Grimaldim.

Se svým budoucím manželem se v roce 2019 ukázala třeba na filmovém festivalu v Cannes a v srpnu téhož roku přišla zpráva, že se dvojice vzala.

Obřad proběhl na posvátném místě ve Skalní katedrále v Sedoně v americkém státě Arizona. Veselka byla velmi skromná a soukromá. Pro modelku a jejího manžela bylo místo obřadu opravdu velmi důležité.

Skalní katedrála je totiž posvátným místem díky mocnému energetickému poli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Nemcova (@pnemcova)

Jméno podle fíkusu

Dokonalá rodinka byla na světě ve chvíli, kdy se manželům na konci roku 2019 narodil syn Bodhi. Své netradiční jméno získal podle posvátného stromu bódhi, pod kterým podle buddhistické tradice Buddha přibližně před dvěma tisíci a půl lety došel k osvícení. Tento strom osvícení či strom probuzení je fíkus a je považován za jeden ze tří posvátných objektů symbolizujících Buddhu.

Chlapeček se narodil na konci listopadu a modelka ho porodila ve 34. týdnu těhotenství uprostřed noci na odlehlém místě v přírodě. Kde přesně se chlapeček narodil ale modelka neřekla. Jen se svěřila, že s ním jezdila po nemocnicích a modlila se, aby byl silnější a zdravější. První dny jeho života totiž byly nejisté, protože byl napojen na všemožné přístroje.

Postava jako ze žurnálu

Petra Němcová byla vždycky zvyklá udržovat si perfektní postavu, a proto pro ni nebylo nic těžkého vrátit se po náročném porodu zpět na výsluní. Přestože v červnu oslavila čtyřicáté první narozeniny, rozhodně by to na ní nikdo nepoznal.

A ačkoliv chlapečkův příchod na svět nebyl jednoduchý, nyní se má čile k světu a je celý tatínek. V Dominikánské republice, kde rodina žije, si užívají na pláži a modelka se často pyšní svou perfektní figurou na sociálních sítích. Rok po porodu má známá propagátorka ekologického způsobu života a souznění s přírodou postavu jako dřív.

Jedna z nejkrásnějších Češek září štěstím a komplimenty jí skládají fanoušci i kolegové z branže. Usměvavý chlapeček se má opravdu skvěle a vypadá to, že krásná modelka konečně našla to, co celý život hledala.

Autor: Barbora Turková


Související články