Syn Petra Rychlého se nevěnuje herectví, přesto ho možná každý den vidíte v televizi. Prozradíme vám, kde přesně

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
petr rychlý
Zdroj: Profimedia

Některé děti slavných herců se rozhodnou jít ve stopách svých rodičů. Někteří se sice herectví nevěnují, ale známí jsou stejně. To je případ Matěje Rychlého, syna herce Petra Rychlého.

Herec Petr Rychlý snad nestárne. To si určitě myslí všechny divačky seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde se objevuje už od jeho počátku v roce 2005 a bude tam zřejmě i do jeho konce, který má nastat letos.

V otcových šlépějích jde jen jeden syn

V jeho šlépějích jde i syn Ondřej Rychlý, který se nyní objevuje třeba v seriálu Sestřičky Modrý kód. Petrův druhý syn Matěj se ale vrhl na úplně jiné povolání.

Stal se totiž televizním reportérem, který nyní působí na CNN Prima News. A jeho práce není leckdy vůbec jednoduchá.

V roce 2019 působil v Krimi zprávách, kde byl často svědky různých krvavých bitek a napadení. A jednou skončil na urgentním příjmu i on sám.

Naštěstí se ale nejednalo o reálnou scénu, ale o tu seriálovou. Matěj se totiž objevil v epizodní roli v seriálu Modrý kód, kde jeho bratr také hrál.

Už má doma celý tým

Pro Matějovu škodu ho ale neošetřoval on, ale doktorka Saša Růžičková, kterou si zahrála Sandra Nováková. Matěj prý herecké ambice nemá, podle jeho slov stačí, že v rodině jsou tři herci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matej Rychly (@mrspeedy23)

Kromě Petra a Ondřeje Rychlých je herečkou i jeho maminka Pavla Vojáčková.

Loňský rok byl pro mladého reportéra sice náročný, ale také velmi krásný. K dceři Lauře přibyl totiž syn Alfréd, který na svět přišel 19. července. Rodiče si novinku nechávali dlouho pro sebe, do světa ji vypálil šťastný trojnásobný dědeček.

Jméno vybrala manželka

Sám Matěj měl s manželkou Annou jasno, že se syn nebude jmenovat třeba Václav. Vybírali ze dvou jmen, ale nakonec o Alfrédovi rozhodla právě manželka.

Prý kvůli zdrobnělinám, ale také kvůli tomu, že Alfréd je pečovatelem a ochráncem známé komiksové postavičky Batmana.

Matěj Rychlý patří mezi velké fanoušky tohoto komiksového rytíře. Má ho dokonce vytetovaného na levé paži. Bylo tedy jasné, kde se tato inspirace vzala.

Autor: Barbora Turková


Související články