Syn Pavly Tomicové jí vůbec není podobný. Ukážeme vám, jak vypadá

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
pavla tomicová
Zdroj: Profimedia

Skvělá herečka. Na první pohled to vypadá, že jí sedí role dam, které se nebojí říct svůj názor. Herečka Pavla Tomicová je žena, která je přesně taková, ale zároveň velmi elegantní a svá. A navíc nemá problém si ze sebe udělat legraci.

Pavla Tomicová je herečka, kterou diváci prostě milují. Nejdříve jako Simonu z Ulice, nyní jako Alenu ze Slunečné. Dokáže přiznat, že její role nejsou občas zrovna kladné, ale když její postavy něco pokazí, většinou na to dojedou. To je příklad i Aleny.

Přiznal si to až po letech

Herečka, která se proslavila jako sexuchtivá panička v komedii Snowboarďáci, si ale v životě neprošla žádnou pohádkou. Její první manžel Marek Křenka totiž zjistil, že je homosexuál.

A to i přesto, že spolu mají syna Adama. Marek Křenka se sám s tímto faktem sžíval deset let, kdy byli manželé.

Herečka později přiznala, že žila spíše s fajn kamarádkou než s osudovým mužem. Svému synovi ale chtěla dopřát ten nejlepší život, tak se snažila, aby na dětství vzpomínal rád.

pavla tomicová děti

Zdroj: Profimedia

Přesto pro ni rozvod nebyl jednoduchý, manžel se jí totiž přiznal, že ji má rád a že si myslel, že to zvládne.

Rodina je základ

Nakonec našla štěstí vedle herce Ondřeje Malého, který jí pravidelně chodil fandit i do taneční soutěže StarDance. Potkali se na prknech Klicperova divadla a mají spolu dceru Anežku. Pro oba herce je rodina velmi důležitá a zakládají si na rodinných hodnotách.

I když starší Adam už odrostl, herečka přiznává, že má trochu slepičí syndrom a chce mít všechny kolem sebe pod kontrolou. A to nejen děti, ale i manžela. Říká, že jí stačí, když jsou všichni spolu doma, každý si tam pak může dělat, co chce.

A vypadá to, že její rodině tohle vůbec nevadí. Naopak, svou slavnou maminku podporuje nejen Adam, ale i Anežka. Pravidelně jí také chodili fandit do StarDance, kde měla herečka většinou ten největší rodinný kotel.

Autor: Barbora Turková

Související články