Syn Ornelly Koktové slaví 10 let. Pro maminku bude vždy jejím malým miminkem

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Ornella Koktova
Zdroj: Profimedia

Syn Ornelly Koktové slaví 10. narozeniny. Malý Quentin vyrostl z malého roztomilého miminka v desetiletého uličníka a jeho maminka se hrdě pochlubila na sociální síti tím, jakou změnou prošel. Z jejích slov je vidět, jak moc pro ni chlapec znamená.

V minulosti se Quentin potýkal s nadváhou. Ornella ho kvůli tomu dokonce dala do léčebny, kde shazoval měsíc kila pod dohledem odborníků.

Pro svého chlapce a pro jeho zdraví se vždy snažila udělat první i poslední.

Naučil se zdravému životnímu stylu

„Podle výpočtu BMI, který nerozlišuje tukovou a svalovou tkáň, je Quentin podvyživený. Podle váhy a vzhledu je jasné, že má víc tuků, tudíž to musíme začít řešit,“ uvedla tehdy pro Blesk.

Pro server Super pak doplnila, že prošel Quentin režimem, během kterého zdravěji jedl, více sportoval a celkově se naučil fungovat tak, aby se jeho váha spravila.

Čas letí

„Moje láska Quentínek má dnes 10 let. Strašně to uteklo a dnes je z tebe krásný mladý muž. Přáníčko jsem ti psala dnes skoro v jednu ráno. Ty víš, co tam máš psáno. Všechno nejlepší, miláčku náš, navždy moje mimi. Jo jo, takhle letí čas,“ uvedla Ornella v příspěvku.

V něm nejprve ukázala roztomilé miminko v kočárku, které je oblečené do bílé mikiny s medvědími oušky. Do pusy si právě strká dudlík a zkoumavě se velkýma modrýma očima dívá na svět.

Následně je pak na videu zachycen desetiletý tancující rošťák, který má očividně energie na rozdávání a užívá si života.

Změna proběhla tedy výrazná. Je ale vidět, že Quentin je šťastný chlapec, kterému mateřská láska rozhodně nechybí.

Zdroj: Život v Česku, Blesk, Instagram, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články