Syn Micka Jaggera je spíše po mamince. I tak je na tohohle andílka pyšný i jeho otec

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Mick Jagger
Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock.com

Mick Jagger je hudebník tělem i duší. Frontman kapely The Rolling Stones, která byla založena v roce 1962 si už po dekády užívá pozornost fanoušků a vystupování před obřími davy. I tak ale zvládá mít poměrně bohatý osobní život, což se projevuje i na tom, kolik po světě běhá jeho potomků.

Jagger má totiž celkem 8 dětí, a to s pěti různými ženami. Má dceru Jade (49) z manželství s herečkou Biancou, se zpěvačkou Marshou Hunt má dceru Karis (50), čtyři potomky s dlouholetou partnerkou Jerry Hall – Elizabeth (37), Jamese (36), Georgii (29) a Gabriela (23). S brazilskou modelkou Lucianou Gimenez má syna Lucase (22). Nejmladší Deveraux má 4 roky a jeho matkou je Melanie Hamrick.

A i když je mu dnes 78 let, neustále střídá partnerky a není úplně jisté, zda s rozdáváním svých genů skončil. I přes bujarý život je totiž v dobré zdravotní kondici a ženy se na něho lepí.

Že by to byl chlap do rodiny se tedy asi říci nedá, nicméně všechny své děti miluje. Většina z nich je navíc tělem i duší po něm.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Melanie Hamrick (@melhamrick)

Čtyřletý syn Deveraux je ale tak trochu výjimkou. Jistě má i nějaké rysy slavného rockera, jinak je to ale prozatím andílek a podle názorů většiny se podobá spíš mamince. Zatím je však ještě brzy soudit, jaký bude, až trochu povyroste.

Maminka baletka

Chlapce má zpěvák a kytarista s čtyřiatřicetiletou baletkou Melanií, která by si podle všeho přála, aby byl jejich syn také tanečníkem. Už několik měsíců po narození dítěte zveřejnila fotky, na kterých Deveraux pózuje, jako kdyby se opravdu na nějaké baletní vystoupení chystal.

Pak se ale začalo hovořit o tom, že o dítě Mick nemá zájem, protože si našel jinou ženu a o Melanii se přestal zajímat. Proto se na nějaký čas o vztahu ani o dítěti příliš nemluvilo. Další fotky se objevily až nedávno.

Jednu sdílela přímo maminka chlapce na Instagramu. Čtyřletý Deveraux je doslova andílek k zulíbání. Uznejte sami. Tenhle blonďák s roztomilým výrazem ve tváři a delšími vlasy by se opravdu hodil spíše na balet než do rockové kapely.

Fanoušci se rozplývají

Jakmile se někde objeví dítě slavné hvězdy, lidé nešetří komentáři. A zvláště v případě, že jde o tak roztomilého chlapce. Není se tedy čemu divit, že se pod fotografií fanoušci doslova rozplývají.

Většina žen se svěřuje, že by si také přála mít doma takového andílka, mnozí porovnávají jeho tvář s Mickem Jaggerem a diskutují o tom, co asi tak z Deverauxe nakonec vyroste. Jiní v tom mají jasno.

Tenhle krasavec bude podle nich baleťákem, ze kterého se budou dívkám podlamovat kolena, možná prý bude tak trochu i po tatínkovi, protože ženy se na něho budou jistě lepit.

„Je rozkošný. Vypadá jako model. Kdyby mu to zůstalo, možná se nebude věnovat ani baletu, ani hudbě, ale třeba právě modelingu. To by byla změna!“ uvažuje jeden z fanoušků.

Čemu dá Deveraux přednost, se teprve uvidí. Zda se u něho projeví divokost jeho otce, nebo klidná povaha maminky, která vždy milovala tanec, na to si budeme muset ještě pár let počkat.

Zdroj: Instagram, Blesk, wikipedia.org
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články