Syn Michaely Ochotské má pomněnkové oči po mamince. Podívejte se, jak vedle ní září

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
michaela ochotska
michaela ochotska

Michaelu Ochotskou můžeme znát z televizní obrazovky jako moderátorku Televizních novin. Jejím kolegou byl Pavel Dumbrovský. Sice už je dávno nemoderuje, přesto se z veřejného života úplně nestáhla. Teď se však živí jak influencerka. Kromě spoluprací s firmami ale zveřejňuje Michaela i střípky ze svého soukromého života, který zaplňuje především její milovaný syn Andreas.

„Nedávno jsem zjistila, že jsem těhotná, psal se rok 2014, na tento moment nikdy nezapomenu, jako by to bylo včera,“ začala svůj příspěvek Ochotská.

„Dnes se probudíme a slavíme 6. narozeniny. Nemůžu uvěřit tomu, jak ten čas rychle utekl. Z malého miminka nám vyrostl úžasný chlapeček, který mi dělá každý den radost,“ rozněžnila se blonďatá kráska u fotografie z jeho narozenin.

Vztah s tenistou nevydržel

Ta má syna s tenistou a exmanželem Lukášem Rosolem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MICHAELA OCHOTSKA (@michaelaochotska)

Brali se v létě roku 2015 a tehdy šlo v médiích o jednu z událostí roku. Vztah ale dlouho nevydržel a každý si šel svou cestou.

Michaela pro svého syna žije, nebo to tak aspoň na jejím Instagramu vypadá. Společně bobovali, stavěli iglú, o Vánocích pekli cukroví a o Halloweenu dlabali dýně.

Letos půjde do školy

V listopadu pak půvabná moderátorka začala zařizovat pro malého předškoláka pokoj, protože půjde v tomto roce do školy.

„Nedávno jsem z ‚mimi‘ pokojíčku dělala pokojík pro chlapečka ala Mickey Mouse a teď nás čeká příprava pokojíčku pro kluka, co už jde příští rok do školy,“ napsala tehdy.

Samozřejmě je ještě čas, ale na sbírání tipů od sledujících není nikdy brzy.

Kromě svého syna se Michaela ráda pochlubí i svými fotkami, oblíbenými produkty, zvířecími miláčky i snímky z dovolené.

Autor: Alice Konopásková

Související články