Syn Michaela Kocába se bude stěhovat do zahraničí. Jeho bývalá o tom rozhodla za jeho zády

od Denisa Weisová
< 1 minuta čtení
michael kocab
Zdroj: Nextfoto

Bývalá partnerka Michaela Kocába Lejla Abbasová mu připravila nehezké překvapení. Rozhodla se totiž se svým nynějším přítelem, tureckým podnikatelem Volkanem Kaynakem, že společně s celou rodinou odcestují na Kypr, a to ne na dovolenou, ale na stálo.


Kocáb se odmítá syna vzdát

Stěhování svojí bývalé by Kocáb pravděpodobně přijal s klidem, možná dokonce i s nadšením. Jejich rozchod totiž neproběhl úplně za ideálních podmínek. A ačkoliv od té doby uběhlo už několik let, vztahy mezi nimi pořád nejsou úplně ideální.

Co ale skladatele opravdu zasáhlo, byla skutečnost, že společně s Lejlou se má do zahraničí stěhovat i jejich společný syn David. Jeho prvotní reakcí bylo razantní „ne“.

Nakonec však Davidův otec ustoupil

Abbasová se ale nenechala jen tak jednoduše setřást a zdá se, že se jí nakonec podařilo Davidova otce přesvědčit. Jak jejich dohadování dopadlo, se svěřila Expresu.

„Sedli jsme si nad to a bylo to trošku emotivnější, ale já to naprosto chápu. Ta představa, kdyby se to stalo mně, by mě taky vyděsila. Ale mluvili jsme o tom, že je to vlastně blízko a obrovská přidaná hodnota ve vzdělání pro Davida, tak jsem ho nakonec přesvědčila. Hlavně je tam spousta prázdnin, jsou to dvě hodiny letu, není to tak problematické, jak by to mohlo na první pohled vypadat.“

Ze stěhování tedy nesešlo, neznamená to ale, že by se Kocáb se synem měl vídat o něco méně než dnes. Abbasová totiž slibuje, že si syna bude moct vzít na prodloužený víkend, popřípadě prázdniny, minimálně jednou do měsíce, spíš ale každých čtrnáct dní.

Jestli svůj slib dodrží, ukáže až čas. Na Kypr se rodina plánuje přesunout až během příštího roku.

Zdroj: Aha!, Expres

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články