Syn Martiny Gavriely si rozbil hlavu. Bez podprsenky a v pyžamu mu moderátorka běžela pro pomoc

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martina gavriely
Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Někdejší modelka a moderátorka Martina Gavriely má v posledních dnech se svým synem ještě více starostí než obvykle. Jako maminka má samozřejmě neustále o chlapce jménem Lee strach a stará se o to, aby měl vše, co potřebuje ke spokojenému životu. Teď se ale z něj stal pacient se zraněnou hlavou a ustaraná maminka ukázala sledujícím na instagramu, jak se jejímu malému chlapci daří.


V současné době pobývají Martina a její syn Lee v Dubaji. Moderátorka si v poslední době vyčítá, že svému synovi zranění na hlavě přivodila ona sama tím, že ho na něj prakticky přivolala. Svou sebelítost sledujícím na instagramu objasnila a řada z nich se jí pokusila vysvětlit, že to není její chyba.

„Dva dny jezdím kolem té nemocnice. Iranian hospital Dubai. A říkala jsem si, že je to divné jméno, že je to jen pro jejich lidi, že tam rozhodně člověk nechce. Čarodějnice stará jsem, dnes ráno v 10:30 jsem tam byla,“ popsala své výčitky a přidala fotografii se synem, který sedí v křesle s obvázanou hlavou.

Krev mu stříkala z hlavy

Martina popsala celé synovo zranění velmi dramaticky. Narazil hlavou na roh stolu, rozhodně to ale bylo prý děsivější, než by se na první pohled mohlo zdát.

„Lee šel, zakopl o stolek a narazil se na skleněný roh. Jako matka – stará čarodějka – jsem měla zjištěná všechna potřebná čísla na záchranku, i tak jsem ale byla v šoku,“ objasnila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martina Gavriely (@martinagavriely_official)

„Netušila jsem, co zvládnu sama a na co volat pomoc. Takže jsem ho čapla, jemu stříkala krev z hlavy. Zabalila jsem ho do ručníku, všechny rady jsem v tu chvíli samozřejmě zapomněla. A bez roušky i bez podprsenky v pyžamu jsem vyrazila k výtahu.“

Gavriely následně popsala, že cesta k recepci byla nekonečná, výtahy snad nikdy nejely pomaleji. Modelka zapomněla na svá bolavá záda, v náručí nesla chlapce k recepčnímu pultu, kde chtěla sehnat pomoc. Cestou přemýšlela, zda jí chlapec nevykrvácí, nebo jestli ji náhodou nezavřou za to, že běhá po hotelu polonahá.

Šťastný konec

„Naštěstí v recepci hotelu byla velmi příjemná Asiatka, která hned věděla, co dělat. Vytáhla desinfekci, zavolala pomoc. Všichni v hotelu byli úžasní a pomohli nám. Lee má hlavu zašitou, venku je 42 °C a on tam samozřejmě nesmí. Máma už má podprsenku a nikoho nezavřeli,“ dodala potom Martina odlehčeně.

Nemocnice nakonec podle ní vypadala zhruba tak, jak sedělo k jejímu jménu. A navíc byla poměrně drahá. Místo nové kabelky prý má její syn zašitou hlavu a svět je opět v pořádku. „Já vám říkám, že je to už na knihu, to snad není normální,“ píše Gavriely.

Na závěr vysvětlila, že svého syna miluje nade vše. Aby ho hlava nebolela, vyrazila mu koupit něco dobrého. A ještě jednou zalitovala, že mu neštěstí přivolala.

Fanoušci ale její slova odmítají přijmout a označení čarodějnice jí vytýkají. Naopak mají za to, že je skvělou matkou, která zvládla náročnou stresovou situaci.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články