Syn Lucie Bílé si chce nechat maminku vytetovat na rameno. Musí však splnit jednu podmínku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie bila
Zdroj: Nextfoto

Pro zpěvačku Lucii Bílou znamená její syn Filip opravdu hodně. Jsou si blízcí i svými zájmy. Ona miluje zpěv a on zase rád natáčí, a ukládá tak zážitky z koncertů do digitální formy, aby si je jednou mohla rodina společně prohlédnout. Nedávno ale maminku potěšil ještě jednou věcí.

Že si je Lucie s Filipem velmi blízká, dokazuje neustále. V jedné z posledních písniček o něm dokonce zanotovala několik veršů a na svém nedávném koncertu mu je zazpívala přímo před fanoušky. Teď je na čase, aby jí Filip oplatil její lásku a ukázal, co pro něho maminka znamená.

Už před časem prozradila Lucie Blesku, že se Filip chystá na tetování. Řada žen by své děti od podobného nápadu odrazovala, probírala ho s nimi a chtěla jim radit, Lucie to ale nechala jen a jen na něm. Teď se konečně pochlubila tím, co bude motivem Filipovy kérky.

Velké gesto

Ke své mamince má opravdu blízko. A to až tak, že by si ji údajně rád nechal zvěčnit na tělo. Její portrét si podle svých slov chce nechat vytetovat proto, aby jí dokázal, jak moc pro něho znamená. Když se to Lucie dozvěděla, jeho nápad ji dojal.

Později přišel ale Filip s dalším nápadem. Když se server Extra zajímal, zda už na Filipovo tetování došlo, Bílá odpověděla: „Ne, to byla asi taková fáze. Teď má ale zase jinou touhu. Prý by si chtěl nechat vytetovat noty mého smíchu. Což je hrozně hezký, tak uvidíme.“

Jaké tetování nakonec syn slavné zpěvačky zvolí, to se teprve uvidí. Už teď je ale jasné, že motiv bude nějak spojený právě s velkou muzikálovou hvězdou a s rodinnou láskou, která dvojici pojí. A to i přesto, že v některých ohledech by měla prý Lucka své chování k synovi změnit.

Už má svůj svět

Řada maminek se o své ratolesti stará i ve chvíli, kdy už to není třeba. Dospělý syn Lucie Bílé respektuje, že ho matka miluje, je za to samozřejmě rád. Někdy to ale podle jeho slov přehání. Nedávno se s ní pokusil uzavřít obchod: nechá si ji vytetovat, když ona konečně uzná, že už má vlastní život.

„Nedávno mi můj syn řekl: ,Nechám si tě vytetovat na rameno, ale už o mně, maminko, nikde nemluv.‘ Má už dávno svůj svět a já to respektuji,“ zasmála se Bílá v rozhovoru pro Blesk. Dodala ale, že si nemůže pomoci. Kdykoli vidí příležitost, svého syna chválí.

V Luciině životě jsou pouze dva velcí muži, kteří ji nějak ovlivňují. Její partner Radek Filipi ale už potetované paže má. Místo na její portrét nebo noty smíchu tak má na těle jen syn Filip. Jak to nakonec dopadne, zvěční si svou maminku, nebo ne?

Zdroj: Blesk, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články