Syn Lucie Bílé oslavil 27. narozeniny. Zapózoval s maminkou i jejím přítelem na společné fotografii

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Lucie_Bila
Zdroj: Nextfoto

Lucie Bílá jako by vůbec nestárla! Vypadá po boku svého mladšího partnera stále lépe a nikdo by jí netipnul, že má doma již 27letého syna. Co vlastně její syn dělá a kde žije?

Jako správný syn se vrátil pomoci mamince v době, kdy kvůli onemocnění covid-19 platily restrikce, které se dotýkaly právě umělecké sféry. Pro Super loni v květnu uvedl, že se vrátil, aby pomáhal mamce rozjet divadlo.

Francie se stala jeho druhým domovem

Filip Kratochvíl odletěl do Francie s kamarády, aby se naučil jazyk. S úsměvem však přiznal, že kromě základů a sprostých slov se toho francouzsky moc nenaučil.

Nemá zatím představu, jak dlouho zde bude, ale u mamky nebydlí. Bydlí v pražském bytě, který mu zpěvačka pořídila.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

Pro Aha Lucie uvedla, že je pro ni syn nejdůležitějším člověkem a snaží se mu na veřejnosti neříkat broučku. O jeho osobním životě má zpěvačka přehled, ale syn si prý do svých vztahů nenechá kecat.

Filip sice po mamince nezdědil touhu stanout na jevišti, ale umělecký svět jej láká z jiné stránky. Našel své místo za kamerou. Některé z videoklipů Lucie Bílé dokonce režíroval. V klipu Mám ráda život si dokonce i zahrál.

Je vidět, že se snaží své mamince pomáhat, jak to jen jde.

Dojemná fotka z dětství

Z malého blonďatého chlapečka se stal velký samostatný muž. K příležitosti synových 27. narozenin slavná maminka sdílela na svém instagramu Filipovu fotku z dětství. Dodala k němu krásné přání s vyznáním: „Být tvoje máma je nejvíc.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

Dle další fotky na jejím Instagramu bylo jasné, že oslava synových narozenin probíhala ve společnosti jejího dlouholetého partnera Radka Filipiho. S ním má syn Filip dle všeho dobré vztahy. Jak by také ne! Zpěvačka po boku partnera doslova září štěstím.

Zdroje: Aha, Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články