Syn Leoše Mareše má za sebou další sportovní úspěch. Tvrdě kvůli němu dřel i při škole

od Šárka Cvrkalová
1 minuta čtení
Leos Mares
Zdroj: Nextfoto

Leoš Mareš sice žije v poslední době především svou malou dcerou Alex, nezapomíná ale samozřejmě ani na to, že je také otcem dvou synů. Tomu staršímu bude brzy 18 let a pyšní se skvělými sportovními výkony.

Loni v září získal Jakub stříbrnou medaili ve vodním lyžování na mistrovství republiky. Tehdy na něj byl Mareš neskutečně pyšný. Sám Jakub pak serveru CNN Prima NEWS řekl, že ho otec ve sportování vždy podporoval.

Talent po mamince

Jakub je rád, že se může věnovat sportu. To, že je jeho otec slavný, prý nijak neřeší. Důležité pro něj je, že ho podporuje. A stejně tak je mu velkou oporou i maminka Monika, která se dříve vodnímu lyžování také věnovala.

„Kuba už má limit ve skocích, ale chyběl mu ve slalomu. Což se teď podařilo. Co se týče šancí, ve skocích má velké. Ve slalomu uvidíme. On je hlavně skokan,“ vysvětlila nedávno pro Extra.

Dodala, že se mu podařilo dokonce už jedním ze skoků překonat hranici 50 metrů, což je velmi dobrý výkon. A svého chlapce chválí, kde může. Na sociálních sítích mu dokonce věnovala celý příspěvek.

Neskutečná dřina a píle

„Štěstí, nadšení, vzrušení, zklamání, adrenalin… To všechno zažíváme na závodech s Kubou. Celou zimu na sobě fakt tvrdě dřel. Pak měsíc tréninku na Floridě, kde se ale i celou dobu musel na dálku učit,“ popsala Monika Jakubovu snahu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Maresova (@maresova.monika)

Doplnila, že i když se mu někdy nedaří, člověk se musí naučit přijímat i prohry.

„Jsem moc vděčná našemu milovanému sportu za to, co spolu s Kubou zažíváme a prožíváme. Kubi, jsem na tebe neskutečně pyšná! MILUJU TĚ,“ dodává pak u příspěvku, ve kterém je zveřejněn i zmíněný Kubův skok přes 50 metrů.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Extra, CNN Prima NEWS

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články