Syn Jany Bernáškové zapózoval v plynové masce. Chtěl by ji doma na výstavku

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jana Bernaskova
Zdroj: Profimedia

V poslední době se zejména psalo o její dceři Justýně, ale herečka Jana Bernášková má ještě syna Theodora, a právě jemu věnovala poslední příspěvek na svém instagramu.


Krásná dcera má našlápnuto k modelingu

Úspěšná herečka a také spisovatelka má dospívající dceru, která vypadá spíše jako její sestra.

Dceru má herečka z předchozího vztahu s režisérem Davidem Drábkem. Na křtu knihy Coura na sebe Justýna Drábková strhla veškerou pozornost.

Její podobnost s maminkou však není to jediné, co každého překvapí. Justýna je totiž krásná slečna a mají o ni zájem modelingové agentury. Maminka však nikam nespěchá a dceru drží zatím od modelingu dále.

„Byly jsme s dcerou na pohovoru, ukázat se. Ale její teprve čtrnáct a půl, takže jsme se domluvili, že ještě dva roky počkáme. Potřebuje trochu vyrůst a dospět. Ale na focení ji chce někdo pořád. Focení ji i strašně baví, občas si ji s sebou beru do různých časopisů. Stydlivá není, miluje, když je středem pozornosti,“ svěřila se pyšná maminka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jana Bernášková (@jani_bernaskova)

Justýna však přiznala v show Jana Krause, že by ji lákalo i herectví. Ale nakonec si jako střední školu vybrala zaměření na mezinárodní vztahy a maminka je za to ráda.

Jak jsme ale zmínili, Justýna má ještě bratra Theodora, a o něm moc slyšet není. Teď to herečka napravila.

Nejlepší dárek – plynová maska

„Je důležité přijímat děti takové, jaké jsou,“ začíná příspěvek herečka a přidala fotku svého syna v plynové masce.

„Některé děti mají jinou cestu než tu standardní. Jsou jinak boží,“ dodala.

A k čemu ji syn má? To vysvětluje přiložené video, ve kterém Theodor na otázku, k čemu maska slouží a jestli je proti covidu, odpovídá, že ji chce na výstavku.

Na konci videa pak rodiče poznají své děti, protože toto zažívají všichni. „Co bylo ve škole?“ ptá se herečka. A dostává se jí univerzální odpovědi „dobrý“. Prostě je to všude stejné. Tedy až na tu plynovou masku…

Zdroje: Prima ženy, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová

 


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články