Syn Gabriely Partyšové podělil matčiny geny. Podívejte se, jaký je to fešák

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Gabriela Partyšová
Zdroj: Profimedia

Další celebrita, o jejímž dítěti jste dosud nevěděli. Jak je známo, někteří rodiče se s dětmi často na galavečerech a dalších akcích neukazují. Pokud se ale s potomkem představí, je to vždy velká radost, protože děti rostou jako z vody.

Gabriela Partyšová je česká moderátorka, zpěvačka a herečka. Gabriela spolupracuje s českými televizními stanicemi, v minulosti uváděla například společenský pořad TOP STAR magazín.

Krása po mamince

Gabriela se v minulosti rozhodla uzavřít manželství s podnikatelem Josefem Koktou, později se s ním ale rozvedla. Z manželství jí ovšem zůstala jedna velká radost. Tou je syn Kristian, který už není malé dítě.

Kristian před pár měsíci slavil třinácté narozeniny. Moderátorka mu mimo osobního přání popřála i na svém instagramovém profilu. Na sociální sítě přidala jeho fotografii. Kristian evidentně zdědil geny po krásné mamince.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Partysova (@gabrielapartysova)

Gabriela vypadá ve svých dvaačtyřiceti letech skvěle. Kráska se v oblíbeném pořadu Snídaně s Novou objevuje po boku moderátora Aleše Lehkého. Společně se každé ráno starají o pozitivní náladu všech diváků.

Odvážné fotky

Gabriela má za sebou pestrou minulost. V minulosti nafotila erotické fotky pro oblíbený pánský časopis Playboy. Není divu, jelikož je to vážně kost a nejeden muž by si přál přítelkyni, jakou je tato krasavice.

Moderátorka si už nějaký ten čas před objektivem užila. Aby náhodou nezapomněla ty nejlepší pózy, nafotila před nedávnem další fotografie ve slušivém prádle. Videem z průběhu focení se pochlubila na svém instagramovém účtu.

Gabriela se aktuálně také snaží udržovat si skvělou postavu. Své fanoušky motivuje živými přenosy, ve kterých společně s kamarády cvičí doma na zahradě.

Pokud byste si s moderátorkou rádi zacvičili, neváhejte se podívat na její profil. Jsme si jisti, že ve vás probudí skrytou sílu.

Doufejme, že nás bude Gabriela i nadále vítat v ranním vysílání Snídaně s Novou. Protože při sledování pořadu s touto kráskou vás chuť na snídani rozhodně nepřejde.

Autor: Štěpán Pacík


Související články