Syn Evy Decastelo slaví 13. narozeniny. Maminka by z něj chtěla inženýra

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Nextfoto

Syn Evy Decastelo Michael je na první pohled zajímavý mladík. Chlapec s kudrnatými vlasy, ke kterému už nějaký ten čas neodmyslitelně patří kulaté brýle, slaví 13. narozeniny. Jeho maminka je na něj hrdá a zveřejnila k této příležitosti přání i na sociální síti.


„Dnes má tohle naše štěstí 13. narozeniny. Milujeme tě,“ napsala Eva Decastelo k fotografii, kterou sdílela s fanoušky na svém instagramu. Na ní se mladík neusmívá, ale hypnotizuje svým pevným pohledem fotoaparát. S rukama v kapsách dává najevo, že si je sám sebou poměrně jistý.

Podle některých fanoušků je Michael frajer, ze kterého se jednou stane model. Už teď dokáže pózovat pro snímky, je na první pohled jiný a jednou z něho něco bude. On se ale ve světě modelingu nevidí.

Chtěla by mít doma inženýra

Herečka podle všeho nebude svého syna odrazovat od žádné kariéry, kterou si vybere. Kdyby mu do toho ale mohla mluvit, měla by jasno.

Už před rokem se v rozhovoru pro server Život v Česku svěřila, že by se jí líbilo, kdyby byl ze syna inženýr. Také zmínila, že lamače dívčích srdcí z něho nikdy nijak zvlášť vychovat nechtěla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Už teď se Michael občas objeví v nějaké té menší roli jako dětský herec. Zdá se, že by se tak mohl v showbyznysu také prosadit. Na třináctiletého chlapce ale nad věcmi hodně přemýšlí a nejde do všeho po hlavě, jak má mnoho jeho vrstevníků v povaze.

„Herectví ho baví, ale když přijde nabídka, tak si potřebuje přečíst scénář a pak se teprve rozhodne, jestli vůbec půjde na casting. Já jsem ráda, že má tento přístup. Ví, že nic nemusí, protože to dělám já. V naprosté většině teď na cokoliv říká ne, má rád své soukromí,“ řekla pro Život v Česku o synovi Eva.

Nejspíš z něho bude umělec

Podle herečky není Michaelovi cizí umění. Možná tak v budoucnu nebude zrovna vidět v televizi, jeho jméno by se ale slavným stát mohlo. „Vypadá to, že se spíš najde v grafice a designu, protože moc hezky kreslí, teď už navrhuje i komiksové postavy,“ svěřila se herečka.

Mladíkovi je ale teprve 13 let, a je tak ještě předčasné řešit, kam se vydá, až dostuduje. Prozatím by si měl užívat života, bavit se s kamarády a oslavit naplno s narozeniny.

„Všechno nejlepší a hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. Vypadá, že chodí na střední školu, fešák,“ napsal jeden z fanoušků, podle kterého Michael ve 13 letech působí o dost starší.

Na tom se shoduje více gratulantů. Možná tak zmíněný lamač srdcí dorazí dříve, než by kdo čekal…

Zdroj: Instagram, Život v Česku, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články