Syn Dany Morávkové je sympaťák po tatínkovi. Podívejte se, jak jim to spolu sluší

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Dana Morávková
Zdroj: Profimedia

Známí umělci se často chlubí svými ratolestmi na sociálních sítích. Jedním z nich je i známá herečka Dana Morávková, která je známá z televizních obrazovek. Podívejte se, kam rodinka vyrazila a jak strávila společný čas.

Dana Morávková je česká herečka, moderátorka a choreografka. Známá je díky seriálu Rodinná pouta, objevila se také v roli Zdeny Tiché v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Dana je dvojnásobnou juniorskou mistryní republiky v krasobruslení.

V manželství se známou osobností

Dana Morávková se už před několika lety vdala za Petra Maláska, který je český klavírista a skladatel. Petr spolupracuje se šansoniérkou Hanou Hegerovou a šestým rokem také doprovází zpěvačku Martu Kubišovou.

Pár, kterému to společně sluší, přivedl na svět po dvou letech manželství syna Petra Maláska mladšího. Syn je velice podobný jednomu z rodičů. Jakmile uvidíte fotografii, bude vám jasné, komu se podobá.

Petr Malasek a syn

Zdroj: Profimedia

Petr Malásek vyrazil se synem na premiéru filmu Můj příběh, která se uskutečnila minulý rok. Oběma Petrům to velice sluší, na premiéru zvolili jednoduché outfity, které vypadaly velice elegantně.

Zimní pohoda

Dana má na svém instagramovém účtu přes sto tisíc sledujících. Kráska propaguje nejrůznější produkty a sdílí fotky z natáčení. Před pár dny například přidala snímek z natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Rodinka v zimě vyrazila na oblíbené místo všech milovníků hor a Dana se samozřejmě pochlubila několika příspěvky. Přes svátky se všichni vypravili do Špindlerova Mlýna a podnikali nejrůznější výlety.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dana Morávková (@danamoravkovaofficial)

Některým fanouškům se nelíbilo, že se Dana i přes vládní zákazy vydává na hory. Prý nejde příkladem. Dana se ohradila a dodala: „Představte si, že dokonce existují lidé, co mají ve Špindlu byt či dům. I vám hezký nový rok a méně starostí.“

Jako správná dáma se Dana rozhodla nastartovat společnost, která vyrábí kabelky. Luxusní kožené kabelky vypadají úžasně, a pokud máte zájem o jeden kousek, rozhodně se podívejte na hereččin instagramový účet.

Autor: Štěpán Pacík


Související články