Syn Danuše Nerudové je rád, že „to utrpení dnešním dnem končí.“ Jeden z uživatelů twitteru ho poslal přepočítat plyšáky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Danuse Nerudova
Zdroj: MICHAL RŮŽIČKA / MAFRA / Profimedia

Pro Petra Pavla to dneškem celé začíná. Oficiálně se stal prezidentem České republiky. Pro některé je ale dnešní den významný tím, že okolo voleb konečně všechno to šílenství končí. Například syn Danuše Nerudové si oddechl.

Danuše Nerudová byla v jednu chvíli ve volbách dokonce favoritkou číslo 1. Nakonec se ale do druhého kola nedostala. I tak si se svou rodinou prošla kromě podpory také kritikou.

A někdy to bylo už opravdu za hranou. Její syn Filip prý dostával zprávy, které jeho rodinu nejen urazily, ale také ho rozesmutněly.

Nejprve se s nimi svěřovat nechtěl, nakonec se ale rozhodl, že je jeho sdělení poměrně důležité.

Aby ti chcípla máma

Přát komukoli smrt je podle Filipa nepřípustné. On sám by to nikdy neřekl ani svému nejhoršímu nepříteli. Jenomže právě s takovou zprávou se musel během prezidentských voleb potýkat.

„Ať ti chcípne máma. Myslel jsem si, že za těch pár měsíců kampaně už jsem si zvykl na všechno,“ napsal v lednu na svém instagramu.

Přál by si prý, aby se nad něčím podobným lidé zamysleli a do budoucna nic takového z úst nevypouštěli.

Konečně konec

Na svou mámu je prý hrdý. V rozhovoru pro iDNES dokonce prozradil, že by se jednou sám také po jejím vzoru rád věnoval politice.

„Mamka je pro mě inspirací. Vzhlížím k ní celý život. A ano, díky ní uvažuju, že až to bude možné, zapojil bych se do politiky,“ řekl. A to i přesto, že se sám už jako mladík přesvědčil, že to nikdy nebude snadné.

Dnes nastupuje na Hrad Petr Pavel a prezidentské volby se tak konečně přestanou řešit. A syn Nerudové je za to opravdu rád.

„To utrpení dnešním dnem končí,“ napsal na svém twitteru. Zřejmě narážel i na to, že po 10 letech na Hradě skončil i Miloš Zeman.

Na twitteru se Filip opět přesvědčil, že politika je těžké téma. Dočkal se totiž kritiky i v tomto ohledu. Podle jednoho z uživatelů by si měl jít raději přepočítat plyšáky.

Další mu vzkázal: „Chlapče, ty by si měl mít úplně jiné starosti než tady postovat tyhle bláboly. Já chápu, že celá tvoje rodina chce taky z toho koláče něco pro sebe, a díky tobě je to tak krásně evidentní.“

Zdroj: Instagram, Twitter, iDNES, Přehledně24

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články