Syn Ally McBealové je neskutečný fešák. Svým alegantním vzhledem předčí i slavného otce

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Ally McBealova
Ally McBealova

Všichni dobře známe Ally McBealovou. Jedná se o seriál z právnického prostředí, který je oblíbený jak u nás, tak všude jinde. Dá se říct, že jde o nesmrtelný kousek. Pokud máte dostatek času nebo si zrovna vybíráte, na co se podívat, vřele jej doporučujeme.

Ally proslavila hlavní představitelku, Calistu Flockhart, matku Liama.

Kdo jsou Liamovy rodiče?

Calista je americká herečka. Její začátky byly těžké. Hrála v různých divadlech a čekala na hereckou příležitost. Po několika letech se dočkala.

Na Brodwayi si jí všiml režisér Kelley a nabídl jí roli v již zmíněném seriálu. Nikdo nečekal, že bude tak úspěšný, a přece byl. Calista hrála i v jiných filmech, ale roli Ally ji už nikdo neodpáře.

Jeho otec je Indiana Jones. Tedy nejmenuje se tak, ale touto rolí je velmi dobře znám. Řeč je samozřejmě o Harrisonovi Fordovi.

Ford k herectví zpočátku přistupoval opatrně. Vyhodili ho z univerzity, a proto se vyučil tesařem, aby měl nějaké příjmy. Vybíral si menší role, nijak zvlášť významné.

Ford však měl v životě štěstí, které jen tak někdo nemá. Režisér George Lucas Forda požádal o nové skříně. Lucasovi a Stevenu Spielbergovi při práci předčítal texty určené k prvnímu dílu Hvězdných válek. A tak získal roli Hana Sola, učitele Skywalkera.

Pak už o nabídky nebyla nouze. Hrál dobrodruha Indiana Jonese, objevil se třeba ve filmu Vysoká hra patriotů či v Uprchlíkovi.

V roce 2001 se dostal do Guinnessovy knihy rekordů jako nejbohatší herec. Přesto, že hrál v tolika filmech a o jeho talentu nebylo pochyb, získal v životě pouze jednu nominaci na Oscara.

Zdroj: Profimedia

Kompenzací mu ale může být hvězda na Hollywoodském chodníku slávy.

Jak je na tom Liam?

Rodiče Liama jsou spolu osmnáct let, z toho dest let jako manželé. Liam má ze strany otce čtyři sourozence. Jak Harrison, tak Calista střeží svoje soukromí. Nemají rádi paparazzi, internet, který je podle herce jeho největším nepřítelem, a bulvární zprávy.

Liama adoptovala Calista ještě předtím, než poznala svého životního partnera. Ujala se ho ihned po jeho narození. Harrison chlapce přijal za svého a oficiálně si ho také osvojil.

Liam nemá momentálně zájem vydat se stejnou cestou jako rodiče. Vyrostl z něj pohledný vysoký brunet, za kterým se jistě otočí každá slečna.

Dal přednost studiu. Byl přijat ke studiu na univerzitě Amherst College v Massachusettes. Rodiče ho doprovodili doslova pompézně. Letěli soukromým letadlem a přišli s ním doslova až k bráně univerzity.

Uvidíme, zda Liam po absolvování univerzity nezmění názor. Zřejmě je ale spokojený.

Dlouho s rodiči vybíral, na kterou školu půjde, a zdá se, že o studium velmi stojí. Je mladý a má celý život před sebou.

Rodiče na něj jsou pyšní i přes to, že jde zatím jiným směrem než oni.

Autor: Ludmila Magalhaesová


Související články