Syn Aleše Hámy oslavil 15. narozeniny. Blonďatý chlapec od něj dostal několik rad do života

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ales hama
Zdroj: Nextfoto

Děti rostou jako z vody. To může potvrdit i herec a moderátor Aleš Háma, který nedávno oslavil 15. narozeniny svého syna Mikuláše. I když je chlapec už v pubertě, s rodinou si očividně oslavu užil. A jak se zdá, ještě nějaký ten čas ho bude jeho otec vzorně vychovávat a připomínat mu, co je důležité.

Háma o synových narozeninách promluvil na instagramu, kde se svěřil s několika fotografiemi z rodinné oslavy a ukázal fanouškům, jak jeho blonďatý chlapec roste. Z každého snímku doslova dýchá milá atmosféra a je vidět, že Mikuláš měl opravdu řadu důvodů k úsměvu.

Není se tak čemu divit, že se pod fotkami strhla lavina komentářů, kteří patnáctiletému mladíkovi přejí jen to nejlepší a zároveň vnímají Hámu jako skvělého otce, jenž by pro svého syna udělal všechno. Ukázalo se tak, že kromě moderátora, herce a hudebníka je Aleš také skvělým rodičem.

Řada doporučení

Děti obvykle nemají moc v lásce, když jim rodiče mluví do života. A to především v pubertě. Na narozeniny je to ale něco jiného a Mikuláš tak přijal přání svého otce s pokorou i úsměvem na tváři. A to mu toho Háma nevzkázal zrovna málo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aleš Háma (@aleshama73)

„Náš malý Mikulášek je na světě už 15 let,“ pochlubil se. Ačkoli chlapec na fotce je už pořádný usměvavý mladík, pro moderátora bude nejspíš vždy malým chlapcem, kterého je třeba chránit a vychovávat. A jeho speciální otcovské přání to tak trochu potvrzuje.

„Tak všechno nejlepší synku. Je neskutečné, jak ten čas pádí. Buď zdravý a chytrý. Přeji ti štěstí, taky aby si v životě nezapomínal na důležitá slova, jako jsou nevím, promiň a děkuji,“ napsal Aleš v přání. Doufá, že si jeho syn vezme slova k srdci.

Přání nejen od fanoušků

Háma se pochlubil fanouškům společnou fotkou se synem, ale i několika dalšími snímky, na kterých mezi dárky a balicím papírem nadšený Mikuláš rozdává úsměvy do všech stran. Fanoušci oběma vzkazují, že jsou skvělá dvojice a měli by si své rodinné pouto udržet.

Řada z nich samozřejmě přidává gratulace a Mikulášovi přejí jenom to nejlepší. Kromě Alešových sledujících se ale ozvalo i několik celebrit, které mají k celé věci co říct. „Krásní jste,“ napsala například moderátorka a herečka Tereza Kostková, která je Hámovou kolegyní.

Přání přidala i Monika Absolonová, která vzkázala: „Všechno nej Mikuldovi!“ Patnáctiletý mladík nejspíš na své velké narozeniny nikdy jen tak nezapomene a to množství gratulací, které díky tatínkovi dostal, si bude pamatovat až do konce života.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články