Sylvester Stallone nazval komparzistu na place bečkou sádla. Několik dalších pak zkritizoval pro jejich vzhled i věk

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Sylvester Stallone
Zdroj: Profimedia

Slavné osobnosti si někdy neuvědomují hranici mezi tím, co si mohou dovolit, a co naopak ne. Ačkoli některé věci myslíme jako vtip, občas bychom si měli dát pozor na to, co říkáme. Sylvester Stallone je sice uznávaný herec, když si ale na place utahoval z komparzistů, část týmu se rozhodla, že s ním spolupracovat nechce.

Proslavil se především rolí boxera Rockyho. Dodnes ale hraje ve velkých filmech a jeho jméno patří k těm velmi známým. V současné době se o Sylvesterovi ale píše spíše v negativním slova smyslu. Jednoho z komparzistů prý nazval dokonce bečkou sádla.

Kritizoval jejich vzhled

Kritika na place není při natáčení nic neobvyklého. Měla by být ale obvykle kontruktivní. Jenomže herec během natáčení seriálu Král Tulsy ukázal, že dovede být pořádně povrchní.

Na internetu se objevily nejprve informace o tom, že během jednoho z telefonátů s režisérem kritizoval část komparzistů za jejich vzhled. Označil je vyloženě za odpudivé osobnosti, které se do filmu jednoduše nehodí, píše Yahoo Movies.

Na sociálních sítích se píše dokonce o tom, že jednoho z komparzistů pak přímo naživo nazval bečkou sádla. Vadilo mu také to, že jsou komparzisté starší, než bylo požadováno. Podle tvůrců na tom ale tolik nezáleží, protože všichni vypadali přesně tak, jak bylo pro seriál důležité.

Část lidí se rozhodla ukončit spolupráci

Někteří z komparzistů opustili natáčení prakticky ihned po události s tím, že s někým takovým spolupracovat odmítají, píše She Knows. Castingová společnost CL Casting následně s tvůrci seriálu spolupráci ukončila úplně.

Celá záležitost se nyní podle webu Variety prošetřuje. Z pořadu kromě komparzistů odešlo také několik externích spolupracovníků. Podle příspěvků veřejnosti by se měl herec za své chování lidem minimálně omluvit.

Zdroj: Variety, She Knows, India Today, Yahoo Movies, X

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články