Svůdná Neymarova sestra se opět hlásí o pozornost. Podívejte se, kolik toho ukázala tentokrát

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Neymar
Zdroj: Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com

Sourozenecký život je velice často jedna velká zábava. Velké hádky o nesmyslných problémech, zkoumání, kdo dostal větší kousek dortu a jiné. U většiny sourozenců se však vztah v průběhu let zlepší a v dospělosti na sebe nedají dopustit. Podívejte se, jaký vztah má se sestrou známý brazilský fotbalista Neymar.


Neymar da Silva je brazilský fotbalista. Hraje jako útočník ve francouzském ligovém klubu Paris Saint-Germain FC a v brazilském národním týmu. Díky své vytříbené technice a rychlosti je považován za jednoho z nejtalentovanějších fotbalistů na světě.

Svůdná sestra

Devětadvacetiletý fotbalista má sestru, která je pěkná kočka. Díky bratrově slávě se pravděpodobně zviditelnila i ona. Na sociálních sítích se ukazuje v plné parádě a fanoušci obdivují její krásu ve velkém.

Na svůj instagramový profil, na kterém má přes pět a půl milionu sledujících, přidala Rafaella Santos žhavý snímek, kterým rozpálí i vás. Rafaella je brazilská modelka a influencerka, která na svém profilu propaguje převážně sebe samu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RAFAELLA (@rafaella)

Dívce je pouhých dvacet šest let, vypadá však na mnohem víc. Na sociálních sítích se bez make-upu neukazuje, otázkou tedy je, jak by na fanoušky zapůsobila i bez šminek, které jsou její velkou oblibou. Rafaella sama sebe nazývá módní ikonou.

Fotbalista v digitální podobě

Fanoušci počítačových her se mohou radovat. Před nedávnem se objevily na serveru Engadget.com informace, které prozradily možnost toho, že by se fotbalista Nemyar objevil v oblíbené hře Fortnite. Již brzy by mohlo být zveřejněno více informací.

Neymar musel nedávno řešit menší nepříjemnost. Utrpěl zranění, kvůli kterému si musel dát od fotbalu pauzu. Fanouškům se však nelíbilo, jakým způsobem tráví čas mimo hřiště, jak píše Marca.com. Na svých sociálních sítích se několikrát pochlubil tím, jak kouká na televizi a hraje počítačové hry i několik hodin v kuse.

Fotbalistův domácí klub na nic nečekal a chvíli po názorech fanoušků i profesionálů se k této situaci vyjádřil sám. Mluvčí klubu uvedl, že Neymar je zcela koncentrovaný a hraní počítačových her do ranních hodin aktuálně neubírá na jeho výkonnosti.

Zdroj: Engadget.com, Marca.com, Instagram Rafaella Santos

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články