Světlanu z Ulice byste v mládí nepoznali. Neuvěříte, že tato hippie je opravdu ona

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
tereza bebarová
Zdroj: Profimedia

Při sledování oblíbených televizních pořadů každý občas přemýšlí, jak asi herci vypadali zamlada. U některých známých osobností to není tak těžké zjistit, u jiných je to pak pěkný oříšek. Známá česká herečka se sama pochlubila a ukázala, jakou barvu vlasů měla v mládí.

Tereza Bebarová je česká dabérka, herečka a zpěvačka. Příležitostně také účinkuje v muzikálech, v minulosti například získala Cenu Thálie za hlavní roli v muzikálu Funny Girl. Čím je ale pro diváky známější, je její role Světlany v seriálu Ulice.

Vzpomínka na mládí

Nemálo lidí při vánočním úklidu narazí na skvosty, které byly léta schované v šuplíku. To se pravděpodobně stalo i Tereze Bebarové, která se v prosinci na svém instagramovém účtu podělila o zajímavou fotku.

Tereza sdílela fotografii, na které byla zamlada pěkná kočka. Zrzavé vlasy, ofina hezky upravená. V tu dobu by asi ještě známou herečku nenapadlo, že se za pár let bude každý den objevovat na televizních obrazovkách.

K příspěvku napsala: „Když jste za mlada hippie…,“ čímž popsala svůj tehdejší styl. Fanoušci s komentáři nečekali. Stejně tak i Terezin kolega Václav Kopta, který k příspěvku dodal: „Ovšéém… hm! (tím chci říct, že nemám slov) Krásná!!“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Bebarová (@terezabebarovaofficial)

Někteří fanoušci pak Tereze psali, zda se nestydí vypadat ve čtyřiceti letech stejně krásně, jako vypadala před lety. Není divu, protože herečka na svých čtyřicet pět let rozhodně nevypadá.

Herečka maminkou

Společně s partnerem Ivanem Kotmelem přivedla Tereza na svět dceru Klaudii, která letos oslaví své osmé narozeniny, a dceru Sofii, které budou dva roky.

Dle příspěvků na instagramovém účtu si aktuálně s dětmi užívá sněhové radovánky. V jednom z posledních videí herečka mluví o tom, jak moc mají její děti sníh rády. S úsměvem na tváři totiž dodala, že ho při procházce dokonce jedí.

Herečka, která se aktuálně věnuje dabingu, si také ráda dopřává ledovou koupel. Přidala se tím ke skupině otužilců, kteří si rádi zlepšují imunitní systém. Tereza se také ráda projde naboso čerstvým sněhem, za což má velký obdiv.

Autor: Štěpán Pacík

Související články