Světlana Witowská se těší na roli babičky. Jenovéfa Boková by měla rodit každým dnem

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Svetlana Witowska
Zdroj: Profimedia

Z moderátorky Světlany Witowské se poprvé stane babička, i když nevlastní. Jenovéfa Boková tajila těhotenství do poslední chvíle, nakonec se s ním ale pochlubila na sociálních sítích. A na inauguraci Petra Pavla už v šatech stejně nedokázala bříško utajit.


Boková čeká miminko s přítelem Adamem Kolářem, synem bývalého velvyslance Petra Koláře. Právě jeho partnerkou je Witowská, která se tak ve svých 50 letech těší na roli babičky.

Těhotenství dlouho tajila

Jenovéfa Boková chtěla podle serveru Prima Ženy své těhotenství odhalit už na silvestra. Nakonec si to ale rozmyslela a s novinkou se pochlubila o něco později.

„Já bych vám chtěla říct jednu takovou věc, kterou jsem vám za posledních několik měsíců chtěla říct několikrát, jen jsem nevěděla, jakou formu zvolit, a pak jsem si říkala, proč to říkat. Furt se to ve mně mlelo,“ svěřila se v únoru.

Už nějaký čas se o jejím těhotenství mluvilo, na inauguraci Petra Pavla se navíc ukázala s těhotenským bříškem.

A právě na společné fotografii s Witowskou některým lidem došlo, že jsou ženy vlastně propojené.

Dědeček s babičkou budou vnouče rozmazlovat

Hereččin porod je už za rohem. „Dědečkem už jsem, mám šest vnuků, kluků jako buků. Teď konečně má přibýt holčička. Na vnučku se moc těším, bude to naše princeznička. Obávám se, že ji budu strašně rozmazlovat,“ říká k situaci pro Prima Ženy Kolář.

Jeho partnerka se babičkou stane vůbec poprvé, pravděpodobně ale také bude patřit k prarodičům, kteří pro své vnouče udělají první i poslední.

Holčička se tak po příchodu na svět dočká velké a milující rodiny.

Zdroj: Blesk, Aha!, Prima Ženy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články