Světlana Nálepková promluvila o svatbě své dcery. Mají spolu skvělý vztah

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
svetlana nalepkova
Zdroj: Nextfoto

Josefína Nesvadbová, dcera Světlany Nálepkové a Michala Nesvadby, zatajovala svatbu neuvěřitelné 4 roky. Jejím druhým manželem se nestal nikdo jiný než Ondřej Kavan, otec jejího druhého dítěte.


Svatbu po letech oznámila Josefíny maminka

Herce Ondřeje Kavana můžeme znát například ze seriálu Osada nebo ze Slunečné. S Josefínou se znají už spoustu let, padli si ale do oka až po rozvodu Josefíny s jejím prvním manželem v roce 2014. Slovo dalo slovo a o dva roky později už spolu očekávali potomka. Dnes už jsou synovi Kristianovi čtyři roky.

Svatbou zamilované dvojice se na instagramu pochlubila, ovšem až s odstupem 4 let, Josefíny maminka Světlana Nálepková. Na fotce, kterou sdílela, je malý Kristian ještě miminko.

josefina nesvatbova

Zdroj: HURDA Martin / CNC / Profimedia

O svatbě se na svých webových stránkách zmiňují i majitelé ranče Silverstone, kde tenkrát utajená svatba proběhla. „Nezapomenutelný byl pro nás všechny víkend 11.–12. 8., kdy se na ranči, poprvé v jeho historii, konal rituální ‚obřad lásky‘ našich přátel Josefíny Nesvadbové a herce Ondřeje Kavana, kteří se pod naší ‚starou obrovskou břízou‘ v kruhu svých nejbližších a kamarádů rozhodli vstoupit na společnou cestu životem.“

Je poznat, že si Josefína i její rodina na své soukromí potrpí a sláva jim do hlavy nestoupla.

Nejdůležitější je pro ni rodina

Na čem si naopak zakládá, jsou rodinné vztahy, a to nejen mezi manželi, ale i s rodiči. S maminkou i otcem má skvělý vztah už od dětství, a to se nezměnilo ani teď v dospělosti. V rozhovoru pro iDNES maličko nastínila důvod, proč tomu tak je.

„Myslím, že nejvíc to byl asi už od dětství ten přístup ke mně ze strany rodičů, mámy i tatínka. Přestože se brzy rozešli, byla tak ke mně velká důvěra, volnost a opravdová svoboda. Nic nebylo tabu. Všechno jsme si mohli říct, na všem jsme se podíleli. Myslím, že je skvělé, když rodiče berou dítě jako rovnocenného člena, místo aby třeba řekli: ‚Ty jsi malá, teď u toho být nemůžeš.‘ Jsem hrozně vděčná, že jsem nebyla nikým ‚utažená‘ a nikdo mi neříkal: ‚Ne, tohle ne,‘ nebo mě nijak nelámali do ničeho, co sama nechci. Zkoušela jsem všechno, co jsem chtěla, a sama jsem si zjišťovala, co mě nejvíc baví. To si myslím, že je to nejvíc.“

Zdroje: iDNES, Blesk, Extra

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články