Světlana Nálepková před lety naletěla sňatkovému podvodníkovi. Dostal ji na úplné dno

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Svetlana Nalepkova
Zdroj: Nextfoto

Světlanu Nálepkovou dostal před lety sňatkový podvodník až na úplné dno. Její tehdejší partner David Radiměřský jí sliboval hory doly, ale nakonec zpěvačce zůstaly jen oči pro pláč a velké dluhy. Co se vlastně před lety stalo? A jak se Světlana Nálepková dostala z problémů, které jí přinesla láska?

Když vstupujeme do nového vztahu, jsme vždy plní ideálů a představ. Postupně však růžové brýle sundaváme a občas pak přemýšlíme, jak jsme mohli být tak naivní. Někdy nás to ale stojí více než jen zlomené srdce.

Vztah s mladším podnikatelem skončil dluhy

Co se vlastně před lety stalo? Začalo to jako každý jiný zamilovaný příběh. Potkali se a zamilovali. Před náznaky, že by něco mohlo být špatně, zavírala Světlana oči.

Podnikatel David Radiměřský se však doslova topil v dluzích, o čemž zpěvačka neměla tušení. Pak ale zjistila, že jí zmizelo 200 tisíc korun, které měla od sponzora na desku. V tu chvíli pochopila, že je něco špatně.

Pro iDNES v roce 2008 uvedla: „Že má David finanční problémy, se ukázalo až začátkem letošního roku. Do té doby mlžil. Všechno vyšlo najevo ve chvíli, kdy zmizelo oněch dvě stě tisíc korun. Uhodila jsem na na něj a konečně se dozvěděla, jak se věci mají. Že to je vážné, se mi potvrdilo i v okamžiku, kdy jsme spolu měli odjet na dovolenou do Afriky, kterou jsem také platila já. Kvůli dluhům nemohl opustit republiku a já odjela sama. A proč jsem to dělala? Uvěřila jsem, že všechno uhradí dodatečně. Kdybych věděla, že na desku nejsou peníze, samozřejmě bych se do toho vůbec nepouštěla. Naštěstí se mi podařilo zastavit část kampaně, například billboardovou.“

I tak ale musela do rozjeté kampaně vložit půl milionu ze svého, což ji citelně zasáhlo.

Později se ukázalo, že byl podnikatel za finanční podvody už jednou ve vězení, a to dokonce na 5 let. Radiměřský sliboval, jak se polepší a vše uhradí. Ukradených 200 tisíc zpěvačce údajně vrátil, ale jeho charakter se očividně už změnit nedal. O nějakou dobu později se totiž ozval další poškozený!

Radiměřský se měl vydávat za zastupitele Prahy 7 a prodat poškozenému státní byt. Prodej byl samozřejmě neplatný, všechny smlouvy byly falešné.

V pořadu Haliny Pawlovské se tehdy Světlana svěřila, že si sáhla na úplné dno. Nedokázala si prý odpustit, že mu věřila. Z úplného dna ji zachránila návštěva Himalájí a regresní psychoterapie.

Zejména si vyčítala, že hledala špatné typy chlapů. Jak ale uvedla v pořadu Na kafeečko, byly to právě tyto zkušenosti, které ji dostaly tam, kde je.

Bolest ze zrady promítla do písní

Svou ošklivou zkušenost a smutek promítla do svých písní. Album, kvůli kterému se velmi zadlužila, pokřtila v La Fabrice za účasti kmotrů Michala Dvořáka, Jaroslav Svěceného a Ondřeje Soukupa.

Na křest byl pozvaný i David Radiměřský, ale nedorazil. Dorazila však jeho maminka a sestra s manželem. Světlana měla na křtu, který pro ni musel být těžký, jako oporu svou dceru a maminku.

Nyní je zpěvačka spokojená ve vztahu s mladším partnerem Václavem Peskou a vypadá to, že po jeho boku našla vytoužené partnerské štěstí, které hledala.

Zdroje: iDNES, Český rozhlas Dvojka, Aha!

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články