Suri Cruise: Z nejrozmazlenějšího dítěte Hollywoodu tím nejhlídanějším

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Suri Cruise
Zdroj: Profimedia

Když byla malé miminko, rodiče Katie Holmes a Tom Cruise prodali její snímky Vanity Fair. Obličej malé Suri se pak objevoval všude a byla považována za nejlépe oblékané, ale také nejrozmazlenější dítě. Pak ale přišel rozvod a vliv matky změnil Suri z rozmazleného dítěte na skoro dospělou ctižádostivou slečnu. Matka však nad jejím životem drží ochrannou ruku.

Byla to velká a pro svět velmi nečekaná láska, když se Tom Cruise zamiloval do hvězdy Dawsonova světa Katie Holmes. Herec prý ale velmi tíhl k učení scientologické sekty, kdežto herečka byla vychovávána v křesťanské rodině.

Manželství proto dlouho nevydrželo. Ze svazku ale vzešla dcera Suri, které je již neuvěřitelných 17 let.

Herec dceru dlouho neviděl

Rozvod nebyl úplně jednoduchý a Katie Holmes velmi bojovala o výlučnou péči. Tu nakonec získala, ale jak připomíná server iDNES, herec mohl dceru vídat každých 14 dní.

Jenže herečka svou dceru vychovávala jako katoličku, což se nelíbilo scientologické církvi, a tak herci styk s dcerou jednoduše zakázala.

A Tom Cruise, jakožto poslušná ovečka, poslechl a od roku 2013 dceru neviděl.

„Dříve si často volali přes Skype a psali, ale to se drasticky omezilo. Tom se pak neustále vymlouval na své závazky u filmu a nedostatek času. Odpojil se postupně od Katie a pak také od Suri. Neviděl ji od jejích sedmi let,“ tvrdil v roce 2013 magazín In Touch.

Chce mít dceru pod kontrolou

Dle serveru ExpresFM to ale nebude jen hercova vina, že s dcerou dlouhá léta nemluvil. Matka se totiž snaží svou dceru chránit nejen před paparazzi, ale i před vlastním otcem.

Během rozhovorů na dotazy ohledně dcery nereaguje a odpovídá pouze, že je to „neuvěřitelná osoba“.

Ačkoliv ji chrání před okolním světem, zároveň jí nebrání prosadit se v showbyznysu, a nechala tak dceru například nazpívat píseň ve svém režijním debutu Alone Together.

I do svého druhého filmu Rare Objects nechala dceru nazpívat píseň a dokonce jej dceři věnovala.

„Tento film je věnován SURI,“ píše se dle serveru Hello na konci filmu.

Matka nechce, aby dcera opustila New York

Jak Suri roste, je více než zřejmé, že je stále více podobná matce. A ta nad ní nechce ztratit kontrolu ani v tomto věku.

„Suri se hlásí na školy po celém světě, ale Kate chce, aby zůstala v New Yorku, aby mohly zůstat blízko sebe. Kate je na Suri velmi hrdá, ale také přehnaně ochranitelská,“ uvádí Daily Mail.

Zdroje: iDNES, ExpresFM, Hello, Daily Mail

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články