SuperStar: Z rozcuchané máničky Mira Šmajdy je krasavec s hříšným tělem. Jeho proměna vás ohromí

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
miro smajda superstar
Zdroj: David Malík, Ladislav Křivan / CNC / Profimedia

Pro umělce není dnešní doba vůbec jednoduchá a stesk po koncertních pódiích zahánějí různými aktivitami. Finalista Česko Slovenské SuperStar z roku 2009 Miro Šmajda navíc nemůže ani cestovat, ale rozhodně nezahálí. Maká na své postavě a pověstné háro už taky dlouho nemá.

Miroslav Šmajda pochází z Košic, kde se narodil v roce 1988. Od dětství tíhl k muzice, psal si vlastní texty a v roce 2006 zkoušel štěstí v talentové soutěži Košický zlatý poklad, ale jeho profesionální kariéra chtěla ještě čas.

Neuspěl, ale chytl se

O tři roky později se přihlásil do mezinárodního projektu Česko Slovenská SuperStar. Blonďatý hezounek s pronikavým hlasem si okamžitě získal davy fanynek.

Jeho dlouhé háro se stalo pověstným a dotáhl to až do samotného finále. Porazil ho sice Martin Chodúr, ale i tak se Mirova profesionální kariéra rozjela naplno.

Už o rok později vydal svůj první singl Last Forever a fanynky stále šílely. Se skupinou Rosemaid vydal album s názvem Čo sa týka lásky. O rok později slavil úspěch v anketě Žebřík rovnou ve třech kategoriích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Miro Smajda (@miro.smajda)

Projektů má víc než dost

Pod pseudonymem Max Jason Mai se vydal reprezentovat Slovensko na Eurovision Song Contest v roce 2012. Neuspěl a svůj sólový projekt odložil na neurčito.

Kapela se dočkala několika obměn a stejně tak Mirova vizáž. V roce 2015 shodil své pověstné blonďaté háro a stal se z něj ještě větší krasavec.

S kapelou Terrapie pak vydal několik alb a společně objížděli festivaly a jiné slavnosti. Jako zpěvák vystupuje také s rockovou kapelou Walda Gang.

Sluší mu to i bez vlasů

V roce 2015 znovu oživil svůj sólový projekt, kterému trochu upravil pseudonym na MAXJMAI. Pracuje na anglické desce, jejíž pilotním singlem by měla být píseň Donˈt Close Your Eyes, se kterou reprezentoval Slovensko na Eurovizi.

Dvaatřicetiletý Miro prošel od účasti v talentové soutěži velkou proměnou a rozhodně mu to sluší čím dál víc. Je vegan a kromě hudby miluje cestování a také sport.

Kochat se jeho tělem můžete na jeho sociálních sítích. Pravidelně totiž cvičí do půl těla nahý v přírodě a nedělá si starosti, zda je zrovna zima, nebo teplo.

Autor: Karolína Stoczková

Související články