SuperStar Tereza Mašková a její sestra jsou jak přes kopírák. Podívejte se na tu podobu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Tereza Mašková
Zdroj: Profimedia

Předposlední vítězka pěvecké soutěže SuperStar je v davu snadno k rozpoznání. Její růžové svítivé vlasy září na míle daleko. Má o tři roky mladší sestru, která ale vypadá spíš jako její dvojče. Kromě vlasů a věku byste je totiž od sebe rozeznali těžko.

Zpěvačka s hlasem jako zvon vyhrála pátou řadu Česko Slovenské SuperStar v roce 2018. O rok později obsadila čtvrté místo v show Tvoje tvář má známý hlas.

Na kontě má dvě alba a její kariéra je na vzestupu. Vzhledem k mladistvému věku je skoro samozřejmostí, že je aktivní na sociálních sítích.

Jako vejce vejci

Tereza má obrovskou oporu v příteli Oliverovi, ale během SuperStar a nejnáročnějšího období, kdy začala být známá, byla single. Tou dobou jí po boku stála sestra Veronika, se kterou mají skvělé vztahy.

O tři roky mladší Veronika je Tereze podobná, jako by byla jednovaječná dvojčata. Jednu dobu měla Veronika dokonce také růžové vlasy, pak už byly holky k nerozeznání.

Společně milují adrenalin a kosmetiku. „Tak jsme si po x letech se ségrou udělaly beauty okénko. A musím říct, že mě ještě doteď bolí břicho od smíchu,“ připsala čtyřiadvacetiletá růžovovlasá zpěvačka ke společnému snímku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Anna Mašková (@terezaa.maskova)

Soukromí tají

Třinecká rodačka si soukromí jinak před médii tají. Nejčastěji sdílí sama sebe, ať už se jedná o fotky ze společenských akcí nebo soukromá selfie.

Fotky s přítelem jsou spíše výjimečné, ale již necelé dva roky randí s hudebním producentem Oliverem Žilákem. Ten dříve pomáhal startovat kariéru její předchůdkyni, a sice čtvrté Česko Slovenské SuperStar Emmě Drobné.

Pár spolu žije i pracuje a evidentně jim to klape. Oliver sdílí svou lásku častěji a své city jí na sociálních sítích dává naplno najevo.

Věříme, že skvělé vztahy Tereze vydrží, a jakmile pandemie skončí, rozjede to na pódiích na sto procent.

Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články