Supermodelce Emily Ratajkowski unikl peprný snímek. Neuvěříte, co se děje za dveřmi její koupelny

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
emily ratajkowski
emily ratajkowski

Devětadvacetiletá supermodelka Emily Ratajkowski zveřejnila snímek na svém Instagramu, na němž pózuje jen v plavkách na lodi, která právě proplouvala vodami u New Yorku. Dvacet sedm milionů sledujících se tak mohlo pokochat její postavou a podívat se na její rostoucí těhotenské bříško. Aktuálně však zveřejnila snímek, na němž odhodila veškeré oblečení i zábrany.

„Těhotná na lodi,“ konstatovala suše v popisku u své fotografie modelka.

Plavky, která má na sobě, jsou přitom z její vlastní značky oblečení, která dostala název Inamorata. Outfit doplnila o zlaté náušnice a sluneční brýle obdélníkového tvaru. Své krásné hnědé vlasy si nechala rozpuštěné.

Modelka nepřestává pracovat ani v těhotenství, rozhodně jej nebere jako něco, co by jí mělo v kariéře překážet. Naopak chodí na focení, kde její rostoucí bříško jen vynikne.

Propaguje vlastní značku

Požehnaný stav jí nebrání v ničem. Dokonce se nedávno vyfotila úplně nahá v koupelně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emily Ratajkowski (@emrata)

Těhotenství využívá i při propagaci vlastní značky. Nedávno třeba nafotila snímky, které reprezentovaly její síťované strečové šaty z její módní řady Vita.

Emily se prosadila v modelingu teprve nedávno. Pozornost na sebe strhla poprvé v roce 2012, kdy se objevila na obálce erotického magazínu.

Následně si ji vybrala skupina Maroon 5 do svého videoklipu k písni Love Somebody. Zazářila i v klipu Robina Thickeho Blurred Lines.

Odtud to byl jen krůček k přehlídkovým molům věhlasných značek a prestižních fashion weeků.

Umí být sebekritická

Emily se obecně snaží dělat osvětu ohledně sebevědomí a sebedůvěry. Ačkoliv vypadá dokonale, její sebevědomí prý rozhodně nepramení z jejího odrazu v zrcadle.

I ona má někdy dny, kdy se cítí špatně a kritizuje sama sebe. V takovou chvíli se snaží uklidnit, zrelaxovat a uvědomit si, že sebekritika není vždy na místě.

To dle jejích slov platí i v případě, kdy se ženy porovnávají mezi sebou nebo s jinými ženami.

Svého prvního potomka čeká se svým manželem, filmovým producentem Sebastianem Bear-McClardem. Narodit by se měl na jaře letošního roku.

Autor: Alice Konopásková


Související články