Suchánek s Genzerem se svlékli donaha a zastavili dopravu v Praze. U tohoto videa se budete řezat smíchy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Genzer a Suchánek
Zdroj: Profimedia

Při procházce po městě se pozorně koukejte kolem sebe. Nikdy nevíte, jaká zábavná událost vám zlepší den. Běžná cesta do práce se tak může změnit v nezapomenutelný zážitek zrealizovaný známými tvářemi. Pamatujete si na oblíbené video?

Známý a velice oblíbený pořad Partička je improvizační show televize Prima. V naší zemi zná tento pořad snad úplně každý, stejně tak jako herce, kteří z něj dělají dokonalou show.

Velkou oblibou jsou také hry, které se v Partičce objevily. Neříkejte, že jste alespoň jednou nějakou z her nehráli.

Zastavení dopravy

Zajímavostí je, že Partička neměla ze začátku velký úspěch. Po odvysílání prvního dílu se natáčení pozastavilo. Herci se ale odmítli show vzdát, proto vytvořili profil na Facebooku. A fanouškům slíbili odměnu za jejich lajky.

Touto odměnou to všechno začalo. Richard Genzer slíbil, že když se na facebookové stránce objeví sto tisíc lajků, zatančí u tyče jen v tangách. A ono se to vážně splnilo. Představa vystudovaného baleťáka tančícího u tyče v tangách byla doopravdy velkou motivací.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michal Suchánek (@suchanek.michal)

Nikoho nepřekvapilo, že se video s tančícím Richard Genzerem stalo internetovou senzací. Fanoušci si však přáli vidět taneční kreace i dalších členů Partičky. No a dlouho čekat nemuseli.

Koho by napadlo, že při čekání na červené se ze stříbrné dodávky vyvalí šest chlapů, kteří rozhoupají boky ve slušivém spodním prádle. A ještě k tomu šest známých osobností? Tanec trval jen pár vteřin, ale i za toto vystoupení sklidili herci velký potlesk.

Kopec zábavy

Michal Suchánek si na tento tanec zavzpomínal na svém instagramovém účtu a opět sklidil velký úspěch. K příspěvku dodal: „Šest dospělých chlapů od rodin…“ Rodiny herců se mají rozhodně čemu smát. Kdo by také nechtěl za manžela a otce takového exhibicionistu?

Ačkoli se tento taneček v centru Prahy uskutečnil již v roce 2012, je dobré na něj zavzpomínat. A Michal Suchánek si vzpomněl v tom nejlepším období. I když teď není aktuální situace dvakrát úsměvná, toto video vám úsměv na tváři zaručeně vyčaruje.

Pořad Partička se snad v budoucnu vrátí na televizní obrazovky s novými díly a přijde s další nečekanou zábavnou kreací. A kdo ví, třeba to budete zrovna vy, kdo půjde po ulici a narazí na herce v netypickém oděvu.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články